StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Nasza twórczość - Prezentacja Twierdzy

Niedzwiedzibóg - 27 Sierpień 13, 17:53
Temat postu: Prezentacja Twierdzy
Po pozytywnym odzewie na temat mojej zapowiedzi Krzyżowca II stworzyłem kolejny filmik. Tym razem jest to prezentacja legendarnej, pierwszej części Twierdzy. Przygotujcie chusteczki, bowiem wspomnienia leją się z ekranu. :)

http://www.youtube.com/watch?v=A-46Qj4WSvk

Nie zapomnijcie dać subka, ponieważ to motywuje do dalszej pracy :)

Siwy - 27 Sierpień 13, 23:17

Wszystko fajnie, dobrze przygotowany materiał i ciekawie opowiedziana historia o grze, ale mów trochę wyraźniej! Akcentujesz strasznie pierwsze sylaby, zostawiając niemal w ciszy końcówki wyrazów, mówiąc takimi falami. Powinieneś bardziej tak ładnie łączyć poszczególne wyrazy, że tak powiem. A mówisz mniej więcej tak: ||___||___|||____|||____|||___, zamiast: ||---||--_||_--||--||__--||-- xd.

Btw. dziękuję za reklamę strony :) .

Niedzwiedzibóg - 28 Sierpień 13, 15:10

Masz rację mój głos jest niewyraźny, ale nie mam na to wpływu ;d. Mój mikrofon to złom za 5zł z biedronki, który mocno zniekształca dźwięk xd. Muszę go trzymać praktycznie przy ustach żeby cokolwiek nagrał, co wymusza ode mnie dość specyficzny sposób mówienia :D . Problem jest również z szumem, który po usunięciu jeszcze bardziej niszczy mój wspaniały, cudowny, wybitny głosik. :P (ahh ta skromność)
Siwy - 28 Sierpień 13, 16:39

Hehe, ogólnie głos masz dobry do słuchania, taki sympatyczny ;) . Jeśli to rzeczywiście wina sprzętu, to może warto zainwestować w odrobinę lepszy.
Niedzwiedzibóg - 28 Sierpień 13, 21:37

Twe słowa radują me serce i choć chciałbym kupić lepszy mikrofon, to niestety jestem biednym studentem :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group