StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Pytanie odnośnie formy turnieju

Kupiec Hrupkuw - 18 Sierpień 13, 12:52

Ja1 powiedz mi po co w ogóle istnieje Twoje konto na tym forum, skoro połowa Twoich postów (a mam takie wrażenie, że reszta to tylko przykrywka, bo nie mają żadnej wartości) służy obrażaniu mojej osoby w bezpośredni bądź mniej bezpośredni sposób. Zastanów się nad sobą i może przyznaj się chociaż do tego kim jesteś oraz za co tak mnie "nienawidzisz". Rzeczywiście byłem za turniejem kilkudniowym, bo ostatnio takie się na GR odbywały, nawet na 56 osób i jakoś wszystko było w porządku. Ostatnio jestem bardzo zabiegany i nawet jeśli zaglądałem na forum to nie miałem czasu nawet napisać posta, a tym bardziej jakoś szczególnie pomagać Lutelowi w turnieju. Myślałem też, że zrobicie jakąś reklamę na GR i zapisze się więcej osób, ja niestety swojego konta użyć nie chciałem. Po za tym nie możecie zrzucić tej porażki na mnie, mój większy udział tutaj nic by nie zmienił, a wyniki głosowania mówią same za siebie, ja tylko dałem pomysł, może i zły, ale tylko pomysł.
Lutel - 18 Sierpień 13, 17:37

Kupiec dał pomysł jako doświadczony gracz, ale to ja organizowałem turniej, więc wina leży po mojej stronie :) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group