StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Magnifico Italia - Elekcja Sycylisjka

Volv - 31 Styczeń 09, 09:40

Nie odstąpimy - tamtejsza ludność potrzebuje prawego włądcy który nimi się na nowo zaopiekuje ,a nie zedrze z nich wszystko !
Graff - 31 Styczeń 09, 11:02

Poseł z Neapolu:
Jak uważacie. My w każdym razie popieramy Hiszpanów.

Czes - 31 Styczeń 09, 11:04

Słowa dyplomaty Neapolu potwierdzają pogłoski o wizycie hiszpańskiego posła w tym rejonie gdyż w innym wypadku zachowanie to byłoby co najmniej dziwne. Mediolan jest pełen nadziei, że poselstwo Neapolskie zwróci uwagę na stanowisko Papieża w tej sprawie oraz w razie dalszego popierania uzurpatora Ferdynanda V, Księstwo Mediolanu sugeruje pozostałym władcom pomijanie Neapolu przy planowaniu przyszłych szlaków handlowych.
Graff - 31 Styczeń 09, 11:52

Poseł z Neapolu:
Groźbami tylko utwierdzacie nas w słuszności podjętej decyzji

Graff - 31 Styczeń 09, 15:34

Obrady niedługo się zakończą, a rada wyda decyzję. To ostatni moment, by zaskarbić sobie przychylność Sycylijczyków.
Volv - 31 Styczeń 09, 18:25

Myślę że wobec Sycylijczyków sporo naobiecywałem . Nie mam zamiaru wycofywać się z ani jednej obietnicy . Mam nadziej że szanowna rada wyda mądrą decyzję .
Graff - 31 Styczeń 09, 18:50

Poselstwo hiszpańskie:
My też mamy nadzieję, że rada podejmie mądrą decyzję, i przywróci okupowaną przez siebie część Sycylii pod władzę wspaniałego Ferdynanda V.

Czes - 31 Styczeń 09, 21:42

Mediolan liczy na obiektywną i rozsądną decyzję. Ma nadzieję także na respektowanie decyzji Rady przez pozostałych władców niezależnie od tego jaka by była. Lud Sycylii własnymi siłami odzyskał wolność i teraz własnymi słowami przedstawią swoją pierwszą od lat własną decyzję.
speeder11 - 1 Luty 09, 07:20

Nie obiecałem wiele, napisałem co chcę zrobić. Zamiast obiecywać niestworzone rzeczy wezmę się do pracy. Sycylia może liczyć na pomoc wojskową ze strony Modeny i Ferrary.
Volv - 1 Luty 09, 15:52

Jeszcze zauważyć pragnąłem że jeżeli Sycylia podczas rządów Hiszpańskich nie posiadała większej katedry będzie dla mnie grzechem nie wzniesienia jej budowy .
Graff - 1 Luty 09, 16:37

Poseł Sieny:
Chcemy wyrazić najszczersze poparcie dla władcy Florencji

Graff - 4 Luty 09, 13:57

Przedstawiciel Rady:
Po wielu burzliwych dyskusjach dokonaliśmy decyzji. Nowym królem Sycylii zostaje ekhm... książę Mediolanu i Parmy Cristoforo Rossi. Za godzinę odbędzie się koronacja!

Czes - 4 Luty 09, 14:28

Ja, Cristoforo Rossi, Książę Mediolanu i Parmy jestem zaszczycony decyzją Rady Regencyjnej. Z pomocą Boską zrobię wszystko co w mojej mocy by zapewnić ludowi Sycylijskiemu dostatnie życie a pierwszym moim krokiem będzie ostateczne wygnanie Hiszpanów z NASZEJ WSPÓLNEJ SYCYLII!!
Graff - 4 Luty 09, 14:42

Poseł hiszpański:
Zawiedziesz się, książę.
Po tych słowach poselstwo wyszło z sali.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group