StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - II Turniej szachowy

Micholon - 12 Maj 13, 22:02

Skoro każdy gra z każdym to będzie problem bo kubolon jest moim bratem a mamy tylko jednego kompa w domu.
Siwy - 12 Maj 13, 22:16

Hm, a co się stanie, jak zabraknie Ci czasu, Bor? :D Dobrze byłoby gdyby każdy rozegrał 4-5 partii w tygodniu. Myślę, że byłbyś w stanie w weekend znaleźć na to 2-3 godzinki, co? :)

Hm, dobra to prawdopodobnie zaufamy Wam i zagracie sobie w "realu", a potem powiecie jaki był wynik.

Zapisy uznaję za zamknięte. Czekamy tylko na decyzję Bora i zaczynamy turniej.
Jedynie jeśli pojawiłby się Attyla, to może jeszcze dopisać się, jako zwycięzca poprzedniego turnieju.

Bordinio - 13 Maj 13, 19:55

Cytat:
Hm, a co się stanie, jak zabraknie Ci czasu, Bor?

Wtedy nastaną zaprawdę mroczne czasy :P

Ja wiem, że im więcej zawodników tym lepiej, ale ja nie chce, żeby przeze mnie ( a raczej mój brak czasu ) się turniej porozjeżdżał. Niby wydaje się, że dwie.trzy (wolne) godziny w weekend to pryszcz, ale jednak różnie z tym bywa :/ Dla bezpieczeństwa bym się chyba nie wpisywał, dla "urozmaicenia" można by zapis wziąć pod uwagę.

Siwy - 13 Maj 13, 20:40

Hm, cóż, nie chciałbym okazać się niegościnny, ale skoro tak krucho u Ciebie z czasem, to sądzę, że może jednak odpuść ten turniej, nic na siłę ;) . Bez sensu, jeśli przez turniej miałbyś przez cały weekend biegać od zajęcia do zajęcia i nie mieć chwili dla siebie. Jednak ostateczna decyzja należy do waćpana. Nie mnie decydować.
Bordinio - 13 Maj 13, 21:52

W sumie mogę pauzować, ale dzięki za info i "pamięć" ;)
Siwy - 13 Maj 13, 21:56

Nie no, jeśli chcesz grać to przecież nie będę Cię zniechęcać ;) . Zatem czekam na ostateczną decyzję :) .
Bordinio - 14 Maj 13, 22:11

W porządku, nic się nie stanie jak tym razem nie zagram. Przecież nie jestem znowu takim asem ;) Trzymam kciuki za pomyślność eventu ;)
Macku97 - 29 Maj 13, 21:04

Niestety sie spóźnilem i nawet nie wiedzialem ze jest turniej :) Ktos chetny do gry ? :)


Przeniosłem z tematu z wynikami. S.

Siwy - 29 Maj 13, 21:12

Czołem,
ano spóźniłeś się... a szkoda, bo im więcej uczestników tym lepiej. Widzisz, musisz częściej na forum zaglądać! Liczę, że w przeciągu następnego roku, a najlepiej pół, o ile uda się dokończyć ten, zorganizujemy następny, to będziesz mógł się wykazać ;) .

kapifili - 2 Czerwiec 13, 18:26

Siwy napisał/a:
Liczę, że w przeciągu następnego roku, a najlepiej pół, o ile uda się dokończyć ten, zorganizujemy następny.

No oby był następny jak najszybciej :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group