StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Knights of the White Eagle - Znajdzmy alternatywne rozwiązanie

vanGraff - 30 Styczeń 13, 08:43
Temat postu: Znajdzmy alternatywne rozwiązanie
Niestety wydaje mi sie ze nie zdołamy osiągnac naszego celu zwiazanego z posiadaniem własnej flagi domu.... więc trzeba sie zastanowic nad alternatywnym rozwiązaniem bo chyba pora na to przyszła, są pomysły, żeby jakis wysoki anglik nam postawił frakcje a my jak dołączymy i dojdziemy do odpowiednich poziomów to później on zrezygnuje z przywódctwa.... może to i dobry pomysł tylko nie wiem czy sensowny, może wstąpimy do h19, jeśli nas przyjmą? ta frakcja jest dosyc duza juz i łącza nas granice hrabstwa więc to tez nie byłoby głupie rozwiązanie, wiem wiem, chodzi o suwerenność a ktos pomyśli ze wstępując do angielskiego domu stracimy ta suwerenność( jak zwykle zreszta ) ale może nie będzie az tak źle, liczę że Michu nas poprowadzi bo zna sie na rzeczy ..... a może macie jakieś inne pomysly?
DarkKnight - 30 Styczeń 13, 12:08

ja jestem zdania byśmy jednak poczekali trudno najwyzej nie bedziemy miec wlasnego domu ale przynajmniej wlasna frakcje.
Pan Grabarz - 30 Styczeń 13, 17:22

Rozumiem, że pomysł romikillera, polegający na tym, że on dla nas założy frakcję jest już zaorany?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group