StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Knights of the White Eagle - Dążenie do utworzenia polskiej frakcji

Lord Smerf - 29 Styczeń 13, 22:32

Nie chcę być złośliwy, ale może lepiej już nic nie pisać niż wysyłać tłumaczenia z translatora.
vanGraff - 29 Styczeń 13, 22:56

no mozna uzywac translatora ale trzeba wiedziec o tym że angielski nie jest taki jak polski, trzeba odpowiednio ustawic słowa zeby anglik zrozumiał o co kaman :) chodzi mi o to ze jak czytamy po kolei angielski to tez nie bardzo rozumiemy o co chodzi, tego języka nie da sie po kolei czytac ..... tak jak polskie slowa, znaczy da sie ale poczatek zdania nie okresla calosci czyli trzeba przeczytac zdanie a poźniej je pukładać tak żeby było wiadomo o co chodzi.....
MajorDecha - 29 Styczeń 13, 23:04

zapomnialem dodac, ze poprawiam translatora i jest w miare spoko.
Lord Smerf - 1 Luty 13, 23:47

Jak już przy tym angielskim, to w razie potrzeby mogę pomóc przy napisaniu czegoś, sprawdzić gramatykę czy przetłumaczyć w obie strony, bo znam język całkiem dobrze. Nie żebym uważał Was za analfabetów, ale niektórzy Angole przywiązują do tej poprawności językowej dużą wagę, więc jeśli nie ma pośpiechu, można tym trochę zapunktować.

Jedna uwaga: w samej grze nie można kopiować otrzymanych wiadomości, więc w razie potrzeby tekst wysyłajcie na PW tutaj, a w grze tylko dajcie znać, że to zrobiliście.

King_Sobieski - 4 Luty 13, 02:40

Lordzie Smerfie: mam dobrą wiadomość: w grze można kopiować wiadomości. Klikasz prawym przyciskiem myszy i co prawda nie rozwija się chmurka z opcjami wyboru ale i tak pamięta i potem robisz tylko "wklej" i wklei.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group