StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Camtasia Recorder i znikający kursor

Bzyk - 29 Listopad 12, 17:00
Temat postu: Camtasia Recorder i znikający kursor
Witam.
Mam problem z programem wymienionym w temacie.
Coraz częściej zaczyna mi znikać kursor. O ile wcześniej mrugał i z nagrywaniem nie było problemu, tak teraz częściej go nie widzę, niż się pojawia. Czy może to być wina wersji HD? W 1.1 tylko mrugał i dało się grać. Podczas oglądania nagranego materiału kursor widać normalnie.

Lutel - 29 Listopad 12, 22:52

Jaką masz wersję Camtasii? Pamiętam, że na początku mojej przygody z nagrywaniem tym programem miałem migający kursor. Używałem wtedy wersji 7, która mi osobiście sprawiała dużo problemów przy nagrywaniu Twierdzy z racji rozdzielczości. Szczęśliwym trafem szybko wyszła wersja 8, z którą nie mam problemów.
Bzyk - 30 Listopad 12, 17:12

Używam wersji 8.0
Maciek - 30 Listopad 12, 17:16

Spróbuj na wersji Krzyżowca innej niż 1.3HD.
Bzyk - 26 Styczeń 13, 12:25

Dość duży odkop, ale zapomniało mi się trochę o tym temacie.
Prawdopodobnie coś jeszcze pozmieniali w wersji 1.3, bo w starej 1.1 kursor też mruga, ale jednak go widać. Po formacie powróciłem do 1.1 i problem ustał... no, może stał się po prostu mniej uciążliwy.

[ Dodano: 27 Luty 13, 00:09 ]
Przejrzałem sobie internet, forum TechSmitha (twórców czy tam posiadaczy Camtasii) i znikający kursor nie jest tylko i wyłącznie moim problemem. Występuje on w wersji 8.0 i wyżej. Rozwiązanie problemu istnieje, trzeba wejść w Options > Tools i coś tam ustawić, nie pamiętam co. Nie testowałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group