StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - HD a spolszczenie {problem}

deathcross - 10 Listopad 12, 18:49
Temat postu: HD a spolszczenie {problem}
Witam, ostatnio doinstalowałem do mojej twierdzy z gog'a wersję hd, niestety tu pojawił się problem, moje dotychczasowe spolszczenie przestało działać, wie ktoś może jak uruchomić spolszczenie na wersji HD?

Dodatkowo jeszcze zapytam, czy jest gdzieś w sieci pełne spolszczenie łącznie z głosami, pamiętam że polska wersja była genialna ^^

Bordinio - 10 Listopad 12, 18:56

Co do pierwszej części pytania to nie udzielę odpowiedzi bo po prostu nie mam pojęcia :P

Jeśli zaś chodzi o pełne spolszczenie to niestety żadne spolszczenie nie zamienia głosów. Trzeba by najzwyczajniej w świecie skombinować paczkę z polskimi głosami i je podmienić. Można by je wstawić na server jakiś, ale ja obecnie nie posiadam tej wersji.

Jeżeli nikt nie pomoże to postaram się znaleźć chwile czasu i jakoś wysłać te pliki.

Maciek - 10 Listopad 12, 19:01

Nie da się od tak "uruchomić" spolszczenia, jak to napisałeś. Patch HD podmienia plik sh.tex, odpowiedzialny za polskie napisy.

Drugie pytanie: Wszystkie spolszczenia znajdziesz na naszej stronie w dziale "Spolszczenia". Masz szczęście, kilka lat temu Odyn uzupełnił ten dział o spolszczenia dialogów. Wystarczy wybrać interesujący Cię plik: http://stronghold.gry-onl...id=spolszczenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group