StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Multiplayer - Port-Restricted Cone NAT Router

Screamo - 27 Październik 12, 10:37
Temat postu: Port-Restricted Cone NAT Router
Tak jak w nazwie, mam ten problem, i nie mogę się z tym uporać, nie mogę ani hostować, ani joinować, mam Windows 7, i próbowałem w zaporze coś pozmieniać, dodać port 16000 ale to samo, miał ktoś ten problem, i pomógłby ?
Siwy - 27 Październik 12, 14:14

W jaki sposób chcecie się połączyć? Poprzez samo IP? Jaki masz Internet? Z tego co pamiętam często z radiówką były problemy.
Screamo - 27 Październik 12, 15:31

Hmm, dobra, sprawdziłem, i mogę hostować gry, mogę też dołaczać jednak, z tym że mój nick jest na czerwono, w grze czasem są ogromne lagi, i niektórzy kickają mnie z tego powodu, ale za każdym razem mi wyskakuje to info co podałem w nazwie, utrudnia to zabawę strasznie...zna ktoś jakieś rady ?

Internet mam radiowy 5 ghz, póki co zdania o nim złego nie powiedziałem.

Siwy - 27 Październik 12, 16:13

Hm, no cóż, ja Ci niestety nie pomogę, może Lutel wie coś więcej.
Maciek - 27 Październik 12, 17:07

Czerwony nick nie jest spowodowany słabym netem, po prostu jest on domyślnie ustawiony w GR żebyś wiedział gdzie jesteś. Problemy z internetem/słaby ping/słaby internet są zazwyczaj ukazane na GR kursywą ( tzn. nick laggera jest zaznaczony kursywą ).

Jeśli chodzi o błąd wymieniony w nazwie tematu: pobierz innego GR, ewentualnie poszukaj w supporcie na ich stronie: http://www.gameranger.com/support/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group