StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Stronghold Crusader II

Bart1999 - 24 Wrzesień 13, 18:26

Widzieliście nową kampanie? Dla mnie bomba. Krucjaty w wersji arabskiej. Nie mogę się doczekać premiery! W dodatku gra będzie na pewno w PL
Daner - 25 Wrzesień 13, 15:59

Z kolejnymi informacjami ta gra zapowiada się coraz lepiej, szkoda że zbiórka poszła tak kiepsko ale i tak jestem dobrej myśli.
Dawidos - 12 Październik 13, 09:50

DLC w twierdzy oni poglupieli i tylko widza te pieniadze jak im leca do kieszeni. Zaczyna sie faworyzacja Niemcow w Twierdzy. :| Mam nadzieje, ze ni bedzie ,,Nowych ras" albo map, ze sie dostanie z 5 map na poczatek, a reszte sobie kup. Zawodza mnie.
Bzyk - 12 Październik 13, 10:33

Wydaje mi się, że odrobinę przesadzasz. Jeśli FF myśli, to będą zdawać sobie sprawę z tego, że nie są jakimś ogromnym studiem z dużą ilością pieniędzy i na taki zabieg nie mogą sobie pozwolić. Myślę, że rozsądnym podejściem będzie wypuszczanie nowych map za darmo, a dodatki typu nowe, dłuższe kampanie byłyby już płatne.

Swoją drogą, DLC też mogą być darmowe. ; )

Odyn - 12 Październik 13, 21:48

Dawidos, spróbuj postawić się w ich sytuacji. W Firefly Studios postanowili nie szukać sponsora i wydawcy, żeby stworzyć SC2 zgodnie z własnym planem i bez presji czasu. Co najmniej kilkanaście osób pracuje nad tą grą od ponad roku i trzeba przecież za to im płacić.
Gracze mieli okazję wesprzeć finansowo projekt w zamian za na prawdę wartościowe "nagrody". No ale skoro nie było wystarczającego odzewu, to ktoś inny musiał wyłożyć pieniądze i teraz muszą zapewnić sobie zwrot inwestycji w inny sposób.
Jak dla mnie, ich podejście jest zupełnie w porządku. Jeśli wprowadzenie DLC jest konieczne, żeby zrobili tą grę porządnie, to nie mam nic przeciwko.

Lutel - 18 Październik 13, 21:15

Krzyżowiec 2 w wersji Pre-Alpha http://youtu.be/gCVNlY5bmkY
Bart1999 - 19 Październik 13, 11:35

Nie podoba mi się to. Ta "Pre-Alpha" to najzwyklejsza trójka w oprawie graficznej z Krzyżowca.
Lutel - 19 Październik 13, 14:15

I szczerze to dobrze. Grałeś w Twierdzę 3 obecnie? Po dodaniu wszystkich możliwych patchy, Twierdza 3 jest całkiem spoko.
Bart1999 - 19 Październik 13, 14:41

Grałem i w wersji 1.9 całkiem miło się gra, ale po Krzyżowcu 2 spodziewałem cię czegoś innego, trochę lepszego.
Crux - 8 Listopad 13, 10:37

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9354 nooo cóż, no to zdaje się, że kwestię udanego WRESZCIE PO 10 LATACH Strongholda mamy jak zwykle już odhaczoną. Ech, to FireFly... :<
Lutel - 8 Listopad 13, 10:44

Oj Crux. Powiem tak, ziomek piszący ten artykuł jest w moim wieku, jest znajomym Niedźwiedzia, który nam pomaga rozwinąć kanał YT i Niedźwiedź mówił, że gość totalnie nie zna się na grach. Gry-Online to 4 osoby pracujące w biurze + studenciki, którzy dorabiają pisząc 2 artykuły w miesiącu.

Druga sprawa, to jest Pre-Alpha, jest na screenie napisane jak byk "bugs", "unbalanced", ale nie.. lepiej w artykule na 3 strony skupić się właśnie na czymś, co jest oczywiste, czyli na błędach! Ile tam jest o rozgrywce, o zmianach, o porównaniu do Krzyżowca 1? Jeden akapit?

Popatrz na zagraniczne artykuły o Krzyżowcu 2, jakimś cudem, tam tyle o błędach się nie pisze i nie krytykuje tej gry aż tak bardzo. Nie mówię, że gra będzie idealna, ale do premiery zostało min. 5 miesięcy, więc po co to linczowanie gry w wersji alpha?

A tu myślę miła informacja: http://www.youtube.com/watch?v=IMaX1qfbP38

Lechu - 17 Listopad 13, 12:47

Strasznie chciałbym wierzyć, żę SHC 2 będzie dobry, ale FF chyba znowu nas zawiedzie.... Co jak co i tak go chyba kupię ;D

@Edit

Bart1999, to tak samo, jakbyś napisał, że SHC to SH oprawiony w pustynną grafikę. Twórcy może chcą pokazac, że SH 3 nie jest taki zły, i że na jego podstawie mozna jeszcze coś zrobić.

Lutel - 18 Listopad 13, 12:10

Kto chce zobaczyć wersję Pre-Alpha Krzyżowca 2? :) http://youtu.be/_JH7NGk5r8w
Lechu - 18 Listopad 13, 14:38

Sorry za off top, ale Lutel, skąd można wziąść Pre-alpha SHC2 ?
Lutel - 18 Listopad 13, 14:54

Nie można, dostaliśmy jako polska strona o grach z serii Twierdza do opublikowania filmu na YT.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group