StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Wolno tak? kusznicy na murach

Delfin37 - 17 Sierpień 12, 15:49
Temat postu: Wolno tak? kusznicy na murach
gralem z gosciem 1v1 który robil po 10 kusznikow i wysylal ich caly czas na te same mury majac np na musze o dlugosci 10 kratek ok 50 kusznikow kiedy powiedziałem mu żeby nie uzywał buguów on powiedział ze to nie bug i to jest dozwolone.... więc pytam czy na normalnych grach multi mozna tak robic? albo np wsadzac po 200 łuczników do 1 wieży? bu ludzie czesto tak robia...
Siwy - 17 Sierpień 12, 16:01

Myślę, że tak, można tak robić.
ElmO0o - 17 Sierpień 12, 16:02

To zaden bug, tylko tzw. trick, po prostu zanim 1 grupa którą wysłałeś na dany obiekt wejdzie na np. na wieże , szybko wysyłasz drugi oddział. No ale jest też jakieś ograniczenie.
Delfin37 - 17 Sierpień 12, 19:57

ale chodzi o to ze na mury mozna nieskonczonosc a on tam pakowal to na chama i w wiezach mozna zrobic tak ze obok wiezy ustawiamy murek i zaznaczamy grupe ludzi i kazemy wejsc na maurek na murku miesci sie 1 osoba a reszta wlazi do wiezy i tym sposobem w wieze moze byc 999999999999999999..... ludzi i chodzi mi o to czy tak wolno bo jesli sie gra na zasadach bez katapult a na tej mapie gdzie gralem sie nie dalo to nie mialem szans podejsc on tyle ludu wpakowal na mury ze 200koni nie zdazylo dojechac do jego muru bo wszystkich wykosil....
Lutel - 17 Sierpień 12, 20:04

To nie jest żadne oszustwo, dlatego jak gra się bez katapult, to powinno grać się bez wież. A druga sprawa to polecam korzystać z ruchomych tarcz + grupowanie.
Siwy - 17 Sierpień 12, 20:04

To nie graj na durnych zasadach bez katapult :P . A btw. jak nie można katapult to nie można tez trebuszy? Czy jak to jest swoją drogą?
Bordinio - 17 Sierpień 12, 20:21

Nie można używać wszystkiego co miota kamieniami. Nawet krowami za bardzo nie można rzucać bo jak ktoś nie wyliczy dobrze to cześć katapult walnie krowami, a reszta kamieniami.
Noobs Hunter - 17 Sierpień 12, 23:38

Tak , można tylko że to jest strasznie noobowskie ,gra na 20 pt,(bo pewnie na tyle graliście) pełno żelaza,zieleni i kamienia,bez ognia i latających kamieni.Jeszcze jak grasz z kimś ogarniętym co robi rycerzy to jest ok,non stop sieczka :) co innego jak gra się z jakimś newbie gdzie cała gra sprowadza się do wyszkolenia kuszników do limitu budowania 20 wież i pełno wilczych dołów + fosa.Powiem tak każdy zamek jest do zdobycia wystarczy dobrze zaplanowac atak np najpierw wysylasz konnych i tarcze w miejsce w które jest pod najmniejszym ostrzałem , i w tym samym czasie jak kusznicy strzelają możesz albo wbic assasynami na wieże i oczyscic je z kuszników , albo pogrupowac ha rycerzy i tarcze i kusznicy strzelają do konnych łuczników a w zasadzie tarcz, a rycerze w tym samym czasie burzą mury. Można by długo pisac :)
Delfin37 - 18 Sierpień 12, 13:25

tak to właśnie było an takiej mapie gdzie jest wszystkiego pełno i kiedy koleś zrobił tych dajmy na to 500 kusznikow na murach i fose mial grubosci jakies 10kratek muru to no po prostu nie dało sie tam podejsc a katapulty na tej mapie byly zablokowane tylko wieze i tarany ale co mi po tym bylo jesli nie mina fosy a zasypac jej nie bylo jak poniewaz mial tych kusznikow a co do tarcz i konnych robilem tak ale im ja mialem wiecej konnych i tarcz on mial wiecej kusznikow i ta gra nie miala za bardzo sensu poniewaz ja nie mialem szans zabic jego a on nie mial szans zabic mnie bo samymi kusznikami nie wygra a jesli zobaczylbym ze robi wojsko na atak tez moglbym odwalic cos takiego jak on dlatego nie widze sensu w takim stylu gry...
Xeno - 18 Sierpień 12, 13:39

Takie gry to obrona częstochowy .
Lutel - 18 Sierpień 12, 14:22

Po prostu nie graj na tej mapie, czy z takimi graczami, którzy zadowalają się tym, że nie można ich zabić. Pewnie jakbyś się w końcu wdarł do jego zamku, to gościu wyszedłby z gry.
Delfin37 - 18 Sierpień 12, 14:28

a jeszcz emam jedno pytanie przed chwila gralem 1v1v1 20pk i postwawilem kolesiowi domki na kamieniu i zelazie i zastanawiam sie tak to chyba nie bylo fair z mojej strony?
Siwy - 18 Sierpień 12, 14:59

No raczej. Choć lordem chyba mógł je zniszczyć to nie zachowałeś się w porządku ;].

Btw. Przeniosłem temat do odpowiedniego działu.

Lutel - 18 Sierpień 12, 15:48

Nie wolno nic budować na złożach przeznaczonych dla innego gracza. W przypadku gdybyście grali we trzech np. na mapce dla czterech osób, żaden z Was nie może skorzystać z zasobów dla tego czwartego gracza, którego nie ma.
Kupiec Hrupkuw - 18 Sierpień 12, 17:44

Delfin, takie coś jak Ty zrobiłeś jest dużo bardziej nie w porządku od stawiania 500 kuszników na jedną wieże. Takich graczy się od razu blokuje! Nie rób tak więcej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group