StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Multiplayer - Turniej

Kacperus - 15 Sierpień 12, 15:12
Temat postu: Turniej
Chcialem sie zapytac czy byla by mozliwosc zorganizowania turnieju w SH1 ??
Lutel - 15 Sierpień 12, 16:04

Wiesz, gdyby udało się zebrać kilka osób, to chyba nie byłoby z tym problemów. Jednak mało osób gra w "jedynkę" online, wszyscy wolą Krzyżowca, co oczywiście nie oznacza, że nie można spróbować.
Xeno - 15 Sierpień 12, 19:12

Ja bym mógł zagrać, zawsze jakaś odmienność no i w 1 wojsk się na pałę nie wysyła. Gorzej tylko z czasem.
Szeryf99 - 15 Sierpień 12, 20:07

Też bym zagrał.
Rahnen - 16 Sierpień 12, 08:16

Jakby takowy turniej wystartował, zgłosiłbym się ale jak Lutel napisał, większość gra i woli SHC.
Xeno - 16 Sierpień 12, 08:52

To że wolą nie oznacza, że nie zagrali by w 1, ale na razie nikt się nie zgłasza.
Lutel - 16 Sierpień 12, 11:40

Tu kolega tylko zapytał, czy byłaby taka możliwość. Nie jest to temat do zapisów, a jak widać kilka osób wyraziło chęć wzięcia udziału. Co na to Zieloni? :p
Xeno - 16 Sierpień 12, 11:47

Wiem o tym, ale jakby więcej osób wyraziło chęć to większa szansa. Zieloni co wy na to?
Siwy - 16 Sierpień 12, 14:05

Jeśli zbierze się kilka osób to jestem jak najbardziej za. Jeśli byłoby 4-5 osób to można zrobić każdy z każdym po prostu. Widzę, że są 4 chętne osoby, a Ty Lutel też się zaliczasz do chętnych, czy nie? :P Jak nigdzie nie będę jechać to może sam wziąłbym udział, ale na tą chwilę nie zgłaszam pełnej gotowości ;p.
Lutel - 16 Sierpień 12, 16:37

Nie wiem, czy internet mi pozwoli :p . Cały czas mam problem z połączeniem.
W każdym razie trzeba pomysleć o zasadach i mapie/mapach. W "jedynce" nie ma zbyt dużego wyboru.

Xeno - 16 Sierpień 12, 19:20

Zawsze można coś stworzyć. Przecież to nie musi być arcydzieło.
Siwy - 16 Sierpień 12, 20:47

Fajna mapa to Between a Mountains dla dwóch graczy.
Lutel - 16 Sierpień 12, 22:43

Gdyby było niewielu chętnych, moglibyśmy zagrać w Króla Wzgórza. Fajna mapka na cztery osoby, można zagrać kilka rund, np. do trzech zwycięstw.
Siwy - 16 Sierpień 12, 23:29

Eee tam król wzgórza. Co prawda nigdy nie grałem w tym trybie, ale dlatego, że IMO to lipa :P .
Xeno - 16 Sierpień 12, 23:36

Siwy nie potrafisz utrzymać wzgórza?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group