StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Oficjalny Turniej StrongholdNet - Problemy oraz komenatrze dot. Turnieju - Lipiec 2012

Bordinio - 28 Lipiec 12, 19:38
Temat postu: Problemy oraz komenatrze dot. Turnieju - Lipiec 2012
Zapraszam do udzielania uwag, a także opisywania tu swoich problemów na jakie natrafiliście podczas tego turnieju.
[AK] Shork - 28 Lipiec 12, 19:54

Mam takie pytanie , jeśli ktoś wygra to zasady np zmieniaja się na inne?;)
Bordinio - 28 Lipiec 12, 19:55

W każdej kolejnej rundzie zasady są trochę mieszane :) Chociaż nie wiem czy o to Ci chodziło.
[AK] Shork - 28 Lipiec 12, 20:03

Tak , właśnie mi o to chodziło , dzięki !

[ Dodano: 28 Lipiec 12, 21:08 ]
Faxid własnie sie pojawil , moze jeszcze zagrac?

Bordinio - 28 Lipiec 12, 20:42

Niestety nie może, gdyż nie brał udziału w pierwszej rundzie, a dwa wolne losy łamią regulamin.

Prosze wszystkie nowości kierować na pw/sb/gg, gdyż nie jestem powiadamiany o zmianach w postach.

[AK] Shork - 28 Lipiec 12, 20:43

Tanatos walkowera , kriss powinien przejść dalej;)
Bordinio - 28 Lipiec 12, 23:27

To co się tutaj działo to porostu farsa. Przerobiliśmy chyba wszystkie możliwe zdarzenia. Nagiąłem regulamin, ale praktycznie ten turniej w ogóle by się nie odbył.
*w sumie trzeba było go anulować w lipcu*

Prosiłem, żebyście nie edytowali postów bo ja nie widzę kluczowych informacji, ktore w tych editach zawieracie. Lepiej napisać pw bo ja np. zmarnowałem godzinę teraz przez brak jasnej informacji.

Wniosek jest jeden, potrzeba lepszej reklamy, dłuższych zapisów, aby wszyscy mogli pozakładać konta no i większej dozy odpowiedzialności. (generalizuję) Cóż, z mojej strony to tyle. Dziękuję.

Siwy - 29 Lipiec 12, 11:18

Hm... Następnym razem moim zdaniem należałoby anulować takie zapisy przez innego użytkownika i tyle. Na założenie konta na forum mają cały miesiąc, więc nie widzę problemu.
Lutel - 29 Lipiec 12, 12:57

Reklamować powinno się co najmniej na tydzień przed terminem, a uczestnicy muszą być zarejestrowani na tym forum, inaczej nie mają co nam głowy zawracać. Trzeba być konsekwentnym. Następnym razem postaram się w to bardziej zaangażować, sam pomęczę ludzi, żeby się tu zjawili i przestrzegali zasad, bo tym razem to chyba udział brali tylko koledzy Kupca. Jakby to był turniej również dla graczy z zagranicy to "nasi" by się bardziej zmobilizowali zapewne, ale między sobą też muszą rywalizować w turniejach.
Bordinio - 29 Lipiec 12, 13:14

Wg regulaminu turniej nie powinien się odbyć. Pytanie tylko czy możemy sobie pozwolić na "anulowanie" turnieju w danym miesiącu. Chociaż i tak dalszy przebieg pokazał, że większego sensu nie było w jego prowadzeniu wczoraj.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group