StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 3 - Stronghold 3 Multiplayer

ziemowit141 - 26 Lipiec 12, 15:58
Temat postu: Stronghold 3 Multiplayer
Witam
Poszukuje paru osób do gry w strongholda 3 multiplayer. Im więcej osób tym lepiej ale chciałbym znaleźć co najmniej trzech oprócz mnie zwolenników tej części skłonnych umówić się na daną godzinę i rozegrać ciekawą partyjkę. Miło by było gdyby napisały osoby które by się zaangażowały w ten mały projekt a nie tylko wykorzystywały okazje i psuły całą zabawę przez np.: 5 minutowe ataki. Zachęcam wszystkich bez względu na poziom umiejętności, gdyż jak sam już wiele razy sprawdziłem, przez grę w multiplayer tak naprawdę można się nauczyć gry w strategie. Przechodząc kampanie militarną zyskujesz tak naprawdę podstawy. Gdy tylko ktoś napisze zaczniemy już uzgadniać wszystko co do tego kiedy będziemy grać, na jakiej mapce i ile czasu. Poza tym aby rozgrywka przebiegała płynnie wszyscy muszą mieć maksymalnie updatowaną wersję, niezgodności wersji mogą przy spożyć wiele problemów dlatego proponuje pobrać i zainstalować wszystkie pathe z tej strony: http://thepiratebay.se/se...20update/0/99/0 od 1 do 11. Wszystkie sprawdziłem, poprawiają dużo błędów i usprawniają rozgrywkę. Tak więc zapraszam i polecam.

Maciek - 27 Lipiec 12, 09:05

Niestety podana strona jest dla piratów ( sama nazwa mówi, zresztą można z niej pobierać gry itp. ), więc radzę zmienić np. na:
http://www.fireflyworlds....=906&Itemid=346
zanim przyjdzie jakiś moderator i da ostrzeżenie.

Co do pomysłu to wątpię że zgłosi się ponad 5/6 osób, ponieważ ta gra to po prostu niewypał i mało osób w nią gra :/

ziemowit141 - 27 Lipiec 12, 11:15

Stronę dałem tylko dla przykładu ale i tak dzięki za ostrzeżenie bo już raz moderator czepiał się o wzmiankę o piractwie. Wydaje mi się że większość osób zawiodło się na tej części przez to jak wielkie nadzieje z nią wiązały, a według mnie firefly troszeczkę pośpieszyło się z wydaniem tej części, ponieważ ,,goła'' wersja zawiera dużo bugów. Na początku też skreśliłem tą grę jednak kiedy ostatnio stwierdziłem że nie można tak pochopnie oceniać i zacząłem grać w nią odnowa, ale tym razem pobrałem wszystkie możliwe patche to gra zaczęła mi się podobać. Wydaje mi się że jest dużo bardziej realistyczna niż poprzednie części i przede wszystkim dużo trudniejsza przez co jestem pewny, że jeśli ktoś napisze to będzie to strateg z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście nie chce tu nikogo zniechęcać gdyż nie poziom który się sobą reprezentuje jest najważniejszy lecz same chęci, a nawet jeśli nie jesteś dobry to możesz być lepszy właśnie ćwicząc chociażby w taki sposób, co powinno być największą motywacją. Jestem nastawiony pozytywnie tak więc mam nadzieje że ktoś się zgłosi i namawiam do spróbowania tej części najlepiej jak już wcześniej wspominałem z wszystkimi możliwymi updatami.
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group