StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - GameRanger a własny herb

Siwy - 2 Lipiec 12, 00:33
Temat postu: GameRanger a własny herb
Wczoraj grałem przez GameRanger'a i ku mojemu niezadowoleniu nie widać było mojego własnego herbu, a konkretnie ustawiło mi ten domyślny. W grze Single jak i przez IP śmiga. W czym jest problem?
DonKamillo - 2 Lipiec 12, 02:00

Ale chodzi o grę czy o profil na GR?
Jeśli o grę to jest to nie możliwe, żeby zmieniło herb (GR nie ingeruje w samą grę a jedynie tworzy połączenie dla komputerów).
Jeśli chodzi o herb profilu na GR to trzeba mieć wykupione premium z tego co wiem.

Elmo - 2 Lipiec 12, 08:14

EDIT: Zły dział
Lutel - 2 Lipiec 12, 10:30

Boże... Elmo, przepraszam, ale Siwy dokładnie wyjaśnił o co chodzi. Czasami wydaje mi się, że Ty po prostu nabijasz posty pisząc bezmyślnie.
Siwy, a wczytywaliście może wcześniejszy zapis? Wtedy zdarza się, że jak ktoś coś pisze w czasie wczytywania to jest to dodawane do jego nicku, może herby czasami też "kasuje".

Kupiec Hrupkuw - 2 Lipiec 12, 12:07

Herb powinien być widoczny, niezależnie od tego czy gramy na GR czy z komputerem. Możesz ewentualnie, jak już wbijesz z kolegą do gry, cofnąć się (kolega ma zostać) i w opcjach dostosować tożsamość przed samą grą. Później wracasz do głównego menu, wchodzisz w "gra wieloosobowa" i tam będzie połączenie GameRanger, klikasz to i czekasz, aż znajdzie Ci grę, wtedy dołączasz i powinno działać.
Siwy - 2 Lipiec 12, 17:12

Problem rozwiązany ;]. Mam zainstalowanego i zwykłego Warchesta i Extreme, gdzie też jest Warchest w komplecie. Po prostu odpowiedni plik faces.bmp miałem w katalogu ze zwykłym Warchestem, a GameRanger włącza tego z wersji Extreme. Czyli wszystko jest jak najbardziej w porządku ;) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group