StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Oficjalny Turniej StrongholdNet - Zakazy brania udziału w turniejach.

Bordinio - 1 Lipiec 12, 10:08
Temat postu: Zakazy brania udziału w turniejach.
***Oficjalny Turniej StrongholdNet***




W tym temacie znajdą się osoby, które zasłynęły z bardzo nagannych zachowań w czasie turnieju. Naszym priorytetem jest to, aby turnieje odbywały się na cywilizowanym poziomie, w kulturalnym środowisku graczy.

Będzie to lista czasowa, która nie pozwala danej osobie na przystępowanie do turnieju w określonych ramach czasowych. Każde próby zapisu mimo figurowania na liście będą mocno piętnowane, a zakaz udziału zostanie przedłużony o dodatkowy miesiąc.
Zakazy przyznaje administracja, a ich długość zależy od oceny skali negatywnego zjawiska.

Cytat:

    [size="12:771594b437"]Nick:
    Okres:
    Powód:
    //Ewentualny komentarz:



    ZO Shever aka Borki, Alan
    01.07.2012 - 1.08.2012
    Niedokładne zaznajomienie się z zasadami rundy czego wynikiem było prostackie i chamskie zachowanie w stosunku do przeciwnika z pary.
    Zawsze mogłeś zapytać się kogoś jeśli zasady są dla Ciebie niejasne. Za pomyłkę możesz winić tylko siebie, a próba wmówienia komuś kłamstwa w sprawie reguł jest w tym momencie niedorzeczna.

Alan - 1 Lipiec 12, 10:35

Pfff.... Nie można się nawet zdenerwować..
Elmo - 1 Lipiec 12, 11:46

Owszem, nie można, i tu nie masz co komentować bo już od dłuższego czasu nie umiałeś się zachować na forum , myślę że ten zakaz zmobilizuje cię do przestrzegania podstawowych zasad w innych już turniejach. I w ogóle twoja wymówka na temat twojej porażki nie była uzasadniona, nie znasz angielskiego? Bzdury, mogę się założyć że grałeś pojedynek kiedy to host ustalał zasady : FS allowed, zresztą takie rzeczy to każdy powinien wiedzieć. Chociaż z drugiej strony nie wiem po co wam ustalanie zasad po angielsku na polskim forum, żaden obcokrajowiec nie brał w nim udziału więc nie rozumiem troszkę tego ale kit z tym. Alan, - widać że w tym ZO zbytnio nie interesują się twoją osobą.
Alan - 3 Lipiec 12, 12:34

No nie wiem właśnie czy się mną nie Interesuje. bo tak to nie Był bym zastępcą lidera ;)
Elmo - 3 Lipiec 12, 14:35

Zastępca lidera, dobre sobie, i tak nigdy nie będziesz liderem. Ale nie spamujmy już twoim klanem. Teraz pytanie za 100 pkt. Po co ci kolejne multikonto? Nie wciskaj mi kitu że masz blokade bo nie ma nic takiego, na pewno chcesz mieć konto bez ostrzeżenia.
DonKamillo - 3 Lipiec 12, 15:02

Przypominam, że Odyn zdejmuje warny jak zauważy poprawę zachowania... 8-)
Techno911 - 3 Lipiec 12, 15:02

A jeśli nawet to co że jestes vice czy liderem jakie to ma znaczenie?Kiedyś pamiętam że zawsze liderem klanu był ten kto najlepiej grał.(nie mówię tutaj konkretnie o ZO tylko o wszystkich klanach) Teraz jest zupełnie odwrotnie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group