StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Oficjalny Turniej StrongholdNet - Komentarze - Turniej Czerwiec 2012

DonKamillo - 30 Czerwiec 12, 20:31
Temat postu: Komentarze - Turniej Czerwiec 2012
To jest miejsce na wszelkie komentarze i dyskusje.
Elmo - 30 Czerwiec 12, 20:33

I bardzo dobrze.

Hrupków - powiedz mi , jak to się stało że x-cony grają w tym turnieju.

Mi to nie przeszkadza że grają, ale po co głupio nas zapewniałeś że będzie bez nich?

Lutel - 30 Czerwiec 12, 20:35

Osobiście nie widzę w tym nic złego. Wstydzisz się czegoś, czy co? Ważne tylko, żeby przestrzegali zasad i podeszli poważnie do tego turnieju (rejestracja i czekanie na losowanie par, a nie granie sobie w tym momencie).
Elmo - 30 Czerwiec 12, 20:36

Ale ja mówiłem, mogą sobie grać, ale obietnica obietnicą a hrupk jej nie dotrzymał.
Kupiec Hrupkuw - 30 Czerwiec 12, 20:36

Nie muszę Ci się z niczego tłumaczyć, nie można ich dyskryminować, sami się dowiedzieli jak czytali kłótnie ze Zbychem o której już wcześniej wiedzieli.

[ Dodano: 30 Czerwiec 12, 20:37 ]
I nie było żadnej obietnicy, lol??

Elmo - 30 Czerwiec 12, 20:37

Bardzo fajnie. Ale dalej nie wiem dlaczego nie dotrzymałeś obietnicy.

EDIT: Była obietnica, nie wykręcaj się, zobacz na shoutboux jak nie będzie to pokręć trochę kółkiem do góry. Kamil zacytował ten fragment.

DonKamillo - 30 Czerwiec 12, 20:38

Im więcej ludzi tym lepiej, im więcej dobrych graczy tym jeszcze lepiej. Ludzie którzy mają mniejsze doświadczenie mogą zobaczyć jak grają najlepsi gracze na GR (jedni z najlepszych).
[AK] Shork - 30 Czerwiec 12, 20:40

Mi to nie przeszkadza ,że będą X-CON ...Ale jeśli się boisz ,że Dupę Ci skopią to wiesz...
Elmo - 30 Czerwiec 12, 20:40

Do najlepszych to im daleko :) .
Zobaczyć? I co im to da? Tamci zjadą np takiego biednego Shevera bez stracenia jednostki i czego on się tam nauczy?

EDIT. Hahahaha. Shork, nie no, kto jak kto, ale ty to masz poczucie humoru, nie boje się , bo nie gram w tak śmiesznych turniejach, zresztą bez obrazy :mrgreen: . Póki co to ja tobie 2 razy dupę skopałem a ty mi ani razu, w tym raz jechałeś na tm. Więc nie masz tu nic do powiedzenia.

Obietnica Hrupka: http://www.iv.pl/images/02768026089867104591.jpg

Kupiec Hrupkuw - 30 Czerwiec 12, 20:42

Ares nie gra spokojnie ;p
Alan - 30 Czerwiec 12, 20:46

Elmo lol? Mnie nigdy nie zabili do 0 jednostek to raczej ja X-CON Warlorda Rozwaliłem do straty jednej jednostki..


(Przepraszam za to Konto ale ktoś na tamtym próbował mi sie włamać i jest zablokowane. z powodu turnieju musiałem załozyć drugie konto)

Macku97 - 30 Czerwiec 12, 20:51

Elmo czytaj uważnie. Na tym screenie wyraźnie jest napisane "może ja bym paru zwołał (spokojnie nie z x-con)" . Faxid wcale nikogo nie wołał , tylko o tym turnieju np. ja wiem juz od dluzszego czasu. Powiedz wreszcie , czemu tak bardzo na każdym kroku przeszkadzają Ci gracze z X-CON.
DonKamillo - 30 Czerwiec 12, 20:54

Jak ktoś ma kolegów to niech ich zaprasza na forum, nie ma znaczenia w jakim klanie grają. Regulamin jest jeden i obowiązuje każdego. Każdy dopóki przestrzega regulaminu będzie mile widziany.
Elmo - 30 Czerwiec 12, 21:25

Macku97 napisał/a:
Elmo czytaj uważnie. Na tym screenie wyraźnie jest napisane "może ja bym paru zwołał (spokojnie nie z x-con)" . Faxid wcale nikogo nie wołał , tylko o tym turnieju np. ja wiem juz od dluzszego czasu. Powiedz wreszcie , czemu tak bardzo na każdym kroku przeszkadzają Ci gracze z X-CON.


Czyli to między innymi przez niego X-CON gra .
Ty grasz w ogóle w cruska macku? Nie znam takiego typola jak ty :-P

PS. Luciak kibicuje Ci :D

Diego - 30 Czerwiec 12, 21:32

Elmo to kolejna aka x-con xD

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group