StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Usunięcie Extre'ama

KrzysiuPL - 2 Czerwiec 12, 17:24
Temat postu: [problem techniczny] Usunięcie Extre'ama
Usunąłem Strongholda Extreme nie odinstalowując wcześniej, a potem próbowałem zainstalować jeszcze raz i się nie udało, gdyż najpierw trzeba go odinstalować, a nie usunąć. :oops: :-(
DonKamillo - 2 Czerwiec 12, 18:08

Usunąłeś pliki z dysku? To teraz odinstaluj jeśli się da. Jeśli nie to pousuwaj wszystkie pliki związane z grą. Później powinno się dać zainstalować, ewentualnie w innym folderze lub w skrajnym przypadku na innej partycji. Jak nie pomoże to pobaw się rejestrem.
Bordinio - 2 Czerwiec 12, 19:35

Nie zapomnij o czyszczeniu rejestru. ( Wcześniej jednak postaraj się usunąć wszystkie pliki gry, do których masz dostęp. ) [Zwykle wszystko jest w folderze gry]

Jak usunąć dane z rejestru ?
Start=>Uruchom=>wpisujesz "regedit" i po otworzeniu okienka musisz znaleźć opcje szukaj=>wyszukujesz np. " Stronghold Extreme lub Crusader" i usuwasz poszczególne wyniki

Radzę chwilę się zatrzymać przy każdym, żeby nie usunąć czegoś ważnego :)

KrzysiuPL - 2 Czerwiec 12, 20:47

Jakie dane właściwie mam usunąć ??
Bordinio - 2 Czerwiec 12, 20:52

Po prostu wyszukuj i konkretne "rekordy" usuwaj. ( czyli to co Ci się zaznaczy w tym większym okienku )
KrzysiuPL - 2 Czerwiec 12, 21:21

Trzeba po usuwaniu zrestartować komputer ??
Bordinio - 2 Czerwiec 12, 21:51

Nie trzeba :) Po wyczyszczeniu rejestru z pozostałości, gra powinna dać się zainstalować z autorun'a.
TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 18:07

Po co instalujesz to jeszcze raz?extreme to tandeta...i lagi...nawet na singleplayer...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group