StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Dyskusje - Oficjalny Turniej StrongholdNet

Elmo - 4 Czerwiec 12, 20:41

A kto by im kibicował? LuL
DonKamillo - 4 Czerwiec 12, 20:43

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
W piątek kiedy euro się zaczyna? Chyba zły pomysł...


No nawet fatalny. Jeśli już to na pewno nie w czasie jakiegoś dobrego meczu. Lub meczu słabego ale z udziałem Polaków.

Elmo - 4 Czerwiec 12, 20:48

A mi znowu w sobotę zbytnio nie pasuję ale jakoś się wyrobie :p
DonKamillo - 4 Czerwiec 12, 21:33

Ustalmy to z 2-3 tygodniowy wyprzedzeniem a nie 2-3 dniowym.
Bordinio - 15 Czerwiec 12, 21:22

Chciałbym się tutaj zapytać czy możemy przełożyć termin z ostatniej soboty na ostatni piątek. Byłaby to zmiana jednorazowa, gdyż po prostu niefortunnie nagromadziło się kilka rzeczy, które nie pozwalają mi za bardzo być w sobotni wieczór.
Kupiec Hrupkuw - 15 Czerwiec 12, 21:43

Mi tam pasuje, ale to chyba DonKamillo ma główny głos.
DonKamillo - 15 Czerwiec 12, 22:13

Czy mi pasuje to będę wiedział w ostatnich dniach przed (niestety mam całkowicie niestabilne godziny pracy w tygodniu). Postaram się być na pewno ale czy będę ... na 20.00 powinienem zdążyć ale obiecać nie mogę.

Nawet jak mnie nie będzie to będą inni. Wstępnie możemy się umówić na piątek.

Elmo - 16 Czerwiec 12, 07:36

Mi pasuje :D
Siwy - 16 Czerwiec 12, 13:05

Mi także pasuje bardziej piątek.
Kupiec Hrupkuw - 16 Czerwiec 12, 13:17

No to chyba ustalone, już mam kilku pewnych graczy jakby brakowało [spokojnie, nie są to żadni moi koledzy z X-CON, których tak się boicie (niektórzy) tylko przeciętni polscy gracze].
Bordinio - 29 Czerwiec 12, 19:40

Ogłaszam wszem wobec i każdemu z osobna, że jutro odbędzie się pierwszy, oficjalny event. Zapisy będą otwarte od 20:00 do 20:20. Oczywiście poprowadzi go DonKamillo. Ściągajcie znajomych i rezerwujcie sobie czas.
Elmo - 29 Czerwiec 12, 19:45

20 minut na zapisy to trochę mało według mnie, moim zdaniem powinniśmy na zapisy dać 30-40 minut...
DonKamillo - 29 Czerwiec 12, 19:49

W jakim celu? Na forum wystarczy 5 min. Na czacie potrzeba by więcej. Po prostu każdy pisze odpowiedni post w temacie z zapisami i tyle... Jak ktoś się spóźni to jego problem. Najpóźniej 20.30 zaczynami I rundę.
Bordinio - 29 Czerwiec 12, 19:50

Chyba to się tak tylko wydaje. Jeżeli ludzie będą wiedzieli o tym evencie to będą przed czasem i zdążą się nawet zapoznać z regulaminem. Wątpię w to, że ktoś się przypałęta i niechcący natrafi na turniej, w którym zapragnie wziąć udział. DonKamillo zdecyduje jak będzie wygodniej.


//@up: Ubiegłeś mnie ;)

Elmo - 29 Czerwiec 12, 20:17

Nie lepiej zacząć na drugi dzień?
Mi pasuje jutro po 20:30 ale boje się o to czy inni się wyrobią :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group