StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Internet i komputery - Dziwna strona wyświetla się sama

Bordinio - 24 Maj 12, 20:53

Tzn. to jest jakby ścieżka/element docelowy do pliku. [ Przy kliknięciu prawym, w zakładce skrót ] Chodzi o to, że czasami plik taki może zmienić ścieżkę dla przeglądarek i jakby ładować własną przeglądarkę, która wygląda dosłownie tak samo.

Ja bym spróbował manewru z odinstalowaniem przeglądarek wszystkich, usunięciu śmieci i ponowna instalacją w zmienionym katalogu. To może zmylić ten program. [ Jeżeli nie można go wykryć, można próbować go odseparować ]

Poza tym, strona ta chyba nie jest zawiruszona bo adres wskazuje na jakiś hosting zdjęć, kodów źródłowych itp.

Siwy - 24 Maj 12, 21:06

Tak, do Ciebie.

Jej, już dawno byś zrobił tego formata, nie wiem w czym problem... Jak dla mnie taka zabawa w usuwanie przeglądarek, sranie w banie jest bez sensu. Przy okazji zrobisz sobie backup danych na płyty/dysk zewnętrzny/whatever.

DarnokOk - 24 Maj 12, 21:07

Wszystkie przeglądarki maja element docelowy taki, jaki powinien byc.

Jutro to zrobię, usunę historię, ciasteczka i jeszcze zajrzę do C

Strona ta może i nie jest zawirusowana, ale wygląda mi to jakby było coś tam o hakerach, więc stąd moje przypuszczenia co do osób 3.

Jeżeli nikt mi nie odpisze, to zeedytuje ten post z wynikiem moich prac. A jak ktoś napisze, to nowy post ofc.

Edit:No to zrobię jutro ten format... no chyba że się coś poprawi, w co wątpie.

P.S.Gdzie pojawił się przejaw słabego czytania ze zrozumieniem? :P Nie musisz odpisywac, wystarczy edit.

Siwy - 24 Maj 12, 21:30

Przeczytaj jeszcze raz moj post i Twoj ;P.
DarnokOk - 25 Maj 12, 18:21

Dobra, zrobiłem ten format (pisałem z laptopa, jeśli Was to interesuje). Problem naprawiony, mam nadzieję.
Niby mogłem coś tam kombinowac z przeglądarkami i może przyniosłoby to skutek, ale jak mówił Siwy, mam kopię tamtych zdjęc/saveów itd.
Do zamknięcia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group