StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Diablo III

Elmo - 19 Maj 12, 11:20
Temat postu: Diablo III




Witam, w tym temacie możemy dyskutować, wymieniać się poglądami na temat tej gry, może ktoś już w nią grał? :P
Premiera: 15-05-2012
Screen:






No to w takim razie nie pozostaję mi nic innego, jak tylko zaprosić do oceniania/komentowania tej gry :P .
Pozdrawiam
Elmo

Maciek - 22 Maj 12, 14:00

Wow Większych tych obrazków się nie dało? W Diablo III nie zagram bo by mi się cięło niemiłosiernie ( już próbowałem ). Zresztą nie chcę się zamaniaczyc tak jak niektórzy co w to grają.
Erek - 22 Maj 12, 20:52

Mnie się osobiście nie podoba chodzenie i klikanie w potworki :<< Każdy ma inne zdanie...
Tay - 22 Maj 12, 21:00

Nie grałem, ale z tego co widziałem, to jest to poprawiona dwójka, ten sam hud, takie same drzewka rozwojowe, ten sam ekwipunek i zapewne nieustanna rzeź potworów... ale czego się spodziewać po przeciętnym hack'n'slash'u?
DarnokOk - 22 Maj 12, 22:05

A ja tam zamierzam pograc jak stanieje, akurat lubię hack'n'slashe. Dobre odmóżdżenie. I w tej części istnieje losowy generator (niektórych aspektów gry), to znak serii.
Elmo - 23 Maj 12, 14:01

Mi osobiście tego typu gry się podobają, no ale ta cena zwala z nóg...
TwierdzaBoss - 9 Sierpień 12, 14:31

Ludziska!to wspaniała gra...wielu na tym forum ją ma (ja też ale narazie nie instaluję) też myślę że to coś w stylu podrasowanej 2 ale lubię takie gry ja Diablo,Arcanum itd.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group