StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - nie można wczytać zapisanej gry multiplayer

jaras49 - 12 Maj 12, 17:24
Temat postu: nie można wczytać zapisanej gry multiplayer
Witam

Lubimy popykać sobie z kumplami w sh. Jednak mamy taki problem. Dość często któremuś z nas po kilkunastu minutach rozgrywki zrywa net, ale ok autosavy robią się co kilka minut. Jednak jak to wczytać ? Zakładam hosta, każdy wciska gotowość, biorę wczytaj tam w poglądzie widać mapę na jakiej graliśmy np kilka dni prędzej, jednak nie ma żadnego zapisu do wyboru...
Spotkał się już ktoś z takim problemem ?


Gramy przez Gamerangera.

Pozdrawiam
Jarek

Kupiec Hrupkuw - 12 Maj 12, 18:07

Po pierwsze spróbuj robić swoje zapisy, muszą być dokładnie te same osoby, tzn. ten sam komputer. Nie wiem czy zmienienie nicku w grze też może spowodować błąd przy wczytywaniu. Najlepiej jest zaradzić na to, że wyrzuca któregoś z Was z gry, aby nie wyrzucało musicie mieć wszyscy taką samą wersje, najlepiej 1.2, a kiedy jest tak zwany lag czyli "Połączenie zerwane" i się ładuje taki pasek, niech nikt nie rusza myszką, a broń boże nie kupuje/sprzedaje czegoś na targu! Od tego również może wyrzucać.
Lutel - 12 Maj 12, 19:19

Wersja 1.2? W Krzyżowcu lepiej mieć 1.1, chyba że kolega pomylił działy i chodzi mu o Twierdzę "jedynkę", wtedy jak najbardziej 1.2 :) . Poza tym, jeżeli zapisujecie akurat w momencie, gdy kogoś wywala, to ta osoba nie będzie miała tego zapisu. Jeżeli widać mapę to musi być zapis, chyba że nie nazwałeś go :D .
jaras49 - 12 Maj 12, 20:06

Mapę widać, ale czasami z gry, którą graliśmy nawet kilka dni prędzej :)

Ale dobra problem rozwiązany. Wystarczy, że ręcznie zrobię zapis, bezproblemowo się wczytuje.

Podziękował :)

Kupiec Hrupkuw - 13 Maj 12, 08:57

Lutel sam jestem zdziwiony, ale jak wróciłem do gry po pół roku przerwy to nagle wszyscy na 1.2 grają xD . Jak miałem 1.1 to nie mogłem z nikim grać, bo co średnio 5-10 minut mnie wywalało. Nie wiem skąd taka zmiana, ale wszyscy teraz 1.2 mają.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group