StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Turniej szachowy

Lutel - 13 Kwiecień 12, 15:56

Chyba lepiej to ładnie podzielić, bo się mały chaos zrobi jeszcze :P .
DonKamillo - 13 Kwiecień 12, 16:17

7 kolejek to sporo i z doświadczenia podpowiem, że lepiej nie...
Lepiej podzielić na dwie grupy. Każdy zagra przynajmniej 3x a później po 2 osoby z każdej grupy zagrają play-offy 8-) Półfinał, mecz o 3 miejsce i finał. Nawet jak ktoś jeszcze się zgłosi to jedna grupa będzie mogła mieć więcej ludzi i nie będzie problemu z nie parzystą liczbą graczy.

Tay - 13 Kwiecień 12, 16:20

DonKamillo, Twój system niby mniej sprawiedliwy jest, ale przynajmniej oszczędza czas i mniejszy bałagan... pogadam z Siwuchem ;d
DonKamillo - 13 Kwiecień 12, 16:23

Ee tam.. jak zrobicie uczciwie losowanie to będzie sprawiedliwy. Nikt nie zabrania zrobić później turnieju rewanżowego 8-)
Tay - 13 Kwiecień 12, 16:27

Chodzi mi o to, że w 1 grupie mogą się znaleźć sami mocni gracze, a w drugiej słabsi i wtedy jest to niesprawiedliwe ;) Ale w sumie zastosujemy ten system, Siwy już robi losowanie ;)
Elmo - 13 Kwiecień 12, 16:28

Już wiadomo kiedy można zaczynać pojedynki?
Siwy - 13 Kwiecień 12, 16:36

Żeby nie wyjść na łgarza, czekamy na zapisy do 21, tak, jak napisałem ;) . Kilka minut po 21 założę nowy temat z wylosowanymi grupami, gdzie będzie się zgłaszać wyniki i, gdzie będą one przeze mnie wypisane w pierwszym poście ;) .

[ Dodano: 13 Kwiecień 12, 16:41 ]
Aha, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko wnioskowi Taya, żebyśmy byli w osobnych grupach?

Elmo - 13 Kwiecień 12, 17:07

Jak dla mnie jest ok :D .
W sumie ja i tak gram dla zabawy a nie o złote gacie. :D

Tay - 13 Kwiecień 12, 17:36

haha wnioskowi Tay'a, sam się zapytałeś ;p
Siwy - 13 Kwiecień 12, 17:40

Zapytałem, bo wiedziałem, że będziesz chciał. Ale dobra, koniec tych dywagacji i tak wiadomo, że turniej wygra Mr_Lukashem ;p.
Mr_Lukashem - 13 Kwiecień 12, 18:22

Oczywiście, że wygra. Jest czarnym koniem tego turnieju xd
Siwy - 13 Kwiecień 12, 18:25

Wiadomka. Jak zagrasz tak jak ostatnio ze mną w autobusie to może wyjdziesz z grupy przy dobrych wiatrach xd.
Mr_Lukashem - 13 Kwiecień 12, 18:28

Wtedy grałem na swoim terenie. Teraz może być znacznie gorzej ;p
Szeryf99 - 13 Kwiecień 12, 20:00

Szeryf99 zgłasza się!

Nick na kurniku: Przegrasz321

Siwy - 13 Kwiecień 12, 21:09

Jest i on! W takim razie jedna grupa będzie miała do rozegrania więcej meczy, bo będzie pięciu szachistów. No chyba, że ktoś się jeszcze dopisze, ale wątpię.

__________________

Dodano parę minut później:
Prosiłbym szanowną moderację o zamknięcie tematu, bo zapisy już się zakończyły :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group