StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Turnieje i konkursy - Turniej szachowy

Elmo - 11 Kwiecień 12, 15:42

Dawno nie grywałem w szachy, po dłuższej przerwie sprawdzę się :) .
Zapisuje się:

Elmo , nick na kurniku: marsjanin2000 :D .

W jaki dzień i o jakiej godzinie start, mi pasuję w godzinach 15-20.
Proponuję, w ten piątek, no chyba że zbyt mało graczy się zgłosi .

Tay - 11 Kwiecień 12, 16:36

Tay napisał/a:
Na partie z każdym umawiasz się indywidualnie także nie ma problemu


A start pewnie w nast. tygodniu.

Siwy - 11 Kwiecień 12, 16:43

Ja myślałem, by zacząć w sobotę, a niecierpliwi może nawet w piątek.

A co z wsparciem sh.gry-online.pl, tj. kolorkiem, tudzież rangą dla zwycięzcy, Panie Adminie? :P

Elmo - 11 Kwiecień 12, 17:03

Kolorek ? :P . To jest rzecz, a on jest trwały czy znika, PS. Tay, przewidujesz jakieś nagrody dla wygranego, czy to będzie tylko i wyłąćznie dla zabawy? :)
Siwy - 11 Kwiecień 12, 17:45

No właśnie próbuję zdobyć u Odyna kolorek i rangę na forum jako nagrodę xd. Zapewne czasowo.
DonKamillo - 11 Kwiecień 12, 18:07

Można zaproponować coś bardziej ogólnego... np rangę VIP lub coś w tym stylu. Wtedy można by za wygranie cyklu takich turnieju nadać tą rangę... Tak jak i za wieloletnią pracę na rzecz forum itp.

Oczywiście jeśli chodzi o sam turniej to nie za jedną wygraną ale np. za 5 takich wygranych turniejów.

Siwy - 11 Kwiecień 12, 18:51

No to mówię o randze ;) . IMO fajnie by było za wygranie turnieju dać rangę np. "Mistrz szachów", która to przechodziłaby na kolejnych zwycięzców turniejów - trzeba byłoby jej bronić ;]. Za wygranie np. na początek 3 (a może lepiej 5ciu?) turniejów z rzędu otrzymywałoby się rangę np. "Arcymistrz StrongholdNet". Jeśli ktoś inny wygrałby 3 (5) turniejów z rzędu to otrzymywałby tą rangę, a myślę, że każdy arcymistrz mógłby potem mieć na stałe rangę "Szachista" czy coś takiego. Trochę wybieram optymistycznie naprzód xd.

Co sądzicie? ;P

Attyla - 11 Kwiecień 12, 18:51

W szachy to ja ostatni raz grałem w dzieciństwie...
Ale w zasadzie możesz mnie dopisać, mimo iż moje pojęcia o tej grze to znajomość ruchów poszczególnych figur :)

Tay - 11 Kwiecień 12, 18:53

Nick na kurniku?
Siwy - 11 Kwiecień 12, 18:53

W takim razie podaj, waść, nick na Kurniku ;) .
Attyla - 11 Kwiecień 12, 20:11

prze4uj
DonKamillo - 11 Kwiecień 12, 20:17

W sumie to można też pod polem z avatarem i liczbą postów wprowadzić pole z grafikami symboli turniejów i każdy symbol by odpowiadał np. zwycięzca turnieju SHC, zwycięzca turnieju na mapkę, zwycięzca turnieju szachowego... Takie 10x10 pikseli miniaturki a po najechani tittle grafiki "I miejsce w turnieju SHC 2012" To by było dość estetyczne i nie wprowadzałoby zbędnego zamętu z rangami. Do albo temat na forum albo dział w menu i tam legenda tych odznaczeń, kto je zdobył itp.
Tay - 11 Kwiecień 12, 20:19

DonKamillo, to są tak zwane medale ;D Na forum Insimilion było coś takiego, chyba nawet nadal jest.
Bordinio - 11 Kwiecień 12, 20:22

Zapisuję się :) bordinio - to mój nick

P.S. Mam nadzieję, że nikt nie będzie się śmiał ;p

Siwy - 11 Kwiecień 12, 20:25

DonKamillo - to jest świetny pomysł. Jak odznaczenia w wojsku normalnie xd. Tylko w sumie nie wiem jak to wygląda od strony technicznej, czy nie byłoby z tym zbyt dużo "pieprzenia się" ;p. A co sądzicie o moim świetnym planie szachowym?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group