StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Stronghold - którą wersję kupić

Alwego - 9 Marzec 12, 19:58
Temat postu: Stronghold - którą wersję kupić
Hejka :)
Jako, że to mój pierwszy post to witam wszystkich serdecznie.
Ostatnio w takich a nie innych okolicznościach ponownie trafiłem na serię Strongholda.
Chciałbym sobie zakupić ponownie (dwie poprzednie licencje zgubiłem/pożyczyłem ;D) gry ale jak tak przeglądam alledrogo to już nie wiem co brać, tyle razy to wydawali...
Interesuje mnie 'normalne' wersje, bez udziwnień w stylu 3D, czy jakiejś magii, a więc wszystkie te Legendsy czy części drugie odpadają.
Potrzebuję:
Stronghold + dodatki
Stronghold: Krzyżowiec + dodatki
W jakich seriach wydawniczych to mogę kupić?
Na steamie widziałem kolekcję ale tam zdaje się podstawowa wersja Strongholda jest, bez dodatku (i po angielsku). Poza tym chciałbym DVDboxa ^_^ Któreś wersje można rejestrować na steamie?

Tak więc: Co radzicie kupić?
I tak na pograniczu tematów: Ktoś gra w Lords of The Realm (jedynka!)? I komus może udało się odpalić kampanię niemiecką?

Tay - 9 Marzec 12, 21:28

Twierdza: Antologia, ale skoro nie chcesz SH2 i Legends to polecam Warchest (tyle że wtedy nie masz SH:C extreme)
Artxt123 - 9 Marzec 12, 22:48

Tay ma rację najbardziej opłaca się kupić Warchest, bo zaoferuje więcej niż Extreme :)
Alwego - 9 Marzec 12, 23:58

To, że nie chcę SH2 nie znaczy, że nie mogę przy okazji nabyć tego w pakiecie ;)
Ten warchest to nazwa zestawu czy jakiś dodatek z nowymi kampaniami?

Tay - 10 Marzec 12, 13:08

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5186

Tak ciężko użyć wyszukiwarki?

TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 21:52

kup ante i teraz 3 jak stanieje :)
Szalonysemir - 16 Listopad 12, 16:56

Zobacz sobie na allegro.pl. Tam jest dużo gier oraz wersji jakie[s]j[/s] tylko byś chciał.

Jako, że jesteś nowy na forum to tylko słownie upominam. Twierdze kupujemy (punkt 5 regulaminu). Siwy

Youngbuck - 3 Czerwiec 13, 19:51

Ludzie, zgubiły mi sie Twierdze, zamierzałem kupić Antologię, ale ze wzgledu na słabiutki komputer, pociągne tylko 1 i Cruska. Czy jest coś w tym Extreme co jest ciekawe?
Micholon - 3 Czerwiec 13, 20:39

Kup antologię w MediaMarkcie/Saturnie, kosztuje mniej więcej tyle co jedna część gry.
Youngbuck - 3 Czerwiec 13, 20:51

Tylko, że jak już mówiłem, Antologia mi się na razie nie przyda, bo nie bede mógł użyć części nowszych od Crusadera. Dlatego się pytam czy jest coś nowego i ciekawego w tym Crusader Extreme i czy różni się on czymkolwiek od normalnego Crusadera, bo jeśli tak to bym się zastanowił nad kupnem.
Siwy - 3 Czerwiec 13, 21:01

Ale możliwe, że później Ci się przyda ;) . Chyba nie kosztuje to majątku.
Youngbuck - 3 Czerwiec 13, 21:13

Znaczy Antologia kosztuje 70zł, a Crusader Extreme chyba 30zł, a nie chce na razie kupować Antologii, bo myślę że Twierdza 3 do niej niedługo dołączy :p
Lutel - 3 Czerwiec 13, 23:36

Extreme to Krzyżowiec z nowym szlakiem krzyżowca, kilkoma specjalnymi mocami (np. leczenie, deszcz strzał) i limitem jednostek na mapie zwiększonym do 10.000.
Micholon - 4 Czerwiec 13, 14:09

Tylko że Twierdzy Deluxe nie kupisz osobno w żadnym sklepie. Więc jak kupisz Antologię to ci wyjdzie że byś płacił za dwie gry, a jak już Siwy mówił, jak będziesz miał nowego kompa to będziesz miał już dwie następne części. Myślę też że dwójka Deluxe ci pociągnie nawet na słabym kompie jeśli ustawisz słabą grafę.
Youngbuck - 6 Czerwiec 13, 16:45

Dobra, Antologia zakupiona, dzięki za pomoc :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group