StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 3 - blad brak pliku:(

banan60001 - 12 Luty 12, 18:56
Temat postu: blad brak pliku:(
witam mam pytanie po instalacji gry wyskakuje mi blad ze brak pliku
d3dx9_43.dll czy ktos mial taki problem i co z tym zrobic reinstalowalem gre i jest to samo :( z gory dzieki pozdrawiam i zycze milego dnia

Kamil - 12 Luty 12, 19:03

To jest błąd pojawiający się przy braku directx , pobierz go a następnie zainstaluj , musi działac.:) pozdro
banan60001 - 12 Luty 12, 21:11

no niestety sciasgalem ditectx ale nie stety przy instalacji wywala blad :(
Kamil - 12 Luty 12, 21:18

Przy instalacji directx czy gry? Może zainstalowales zły pakiet directx'a ?Bo przykładowo directx 10 jest dla windows vista. Nie wystarczy tylko pobrac directa trzeba go zainstalowac. Tutaj masz poradnik jak to zrobic http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=2306 . Napewno w tym tkwi problem.

A gra orginalna czy pirat?

Tay - 12 Luty 12, 21:19

Kamil napisał/a:
?Bo przykładowo directx 10 jest dla windows vista.


Nie szerz herezji. Wersja bibliotek DirectX zależy od karty graficznej.

Kamil - 12 Luty 12, 21:25

Tay napisał/a:
Kamil napisał/a:
?Bo przykładowo directx 10 jest dla windows vista.


Nie szerz herezji. Wersja bibliotek DirectX zależy od karty graficznej.


Odpowiednio dla windowsa xp jest 9.0c a dla visty 10 .




Nie spamuj bo to nic nie wnosi do tematu.Zauwazyłem gdzie ktoś prosi o pomoc to nie potrafisz nawet spróbowac pomóc, a jak ktos popełni błąd to zaraz go poprawiasz myślisz że dostaniesz +15 do fajności dzieki temu?

Tay - 12 Luty 12, 21:44

Kamil napisał/a:
Nie spamuj bo to nic nie wnosi do tematu.Zauwazyłem gdzie ktoś prosi o pomoc to nie potrafisz nawet spróbowac pomóc, a jak ktos popełni błąd to zaraz go poprawiasz myślisz że dostaniesz +15 do fajności dzieki temu?


No cóż, to nie był spam. Zresztą do moderatorów należy ocenianie czy coś jest spamem, czy nie, jak również upominanie użytkowników. Poproszę konkretne przykłady - "zauważyłem" to sobie każdy może napisać.

Skoro piszesz, że directx jest domyślnie to po co każesz go instalować? Zastanów się ;]

Kamil - 12 Luty 12, 23:07

Ty sie zastanow i przeczytaj jeszcze raz co napisłem.
DonKamillo - 12 Luty 12, 23:16

Niedługo administracja będzie musiała na tym forum stan wyjątkowy ogłosić...
Tay - 12 Luty 12, 23:20

"
Kamil napisał/a:
Ty sie zastanow i przeczytaj jeszcze raz co napisłem.

Ostatnio zmieniony przez Kamil Dzisiaj 0:09, w całości zmieniany 1 raz

No cóż... ;p

banan60001 - 12 Luty 12, 23:37

OK JUZ SMIGA MOZNA ZAMKNAC dzieki za pomoc :)
DonKamillo - 13 Luty 12, 00:14

I jakie było rozwiązanie problemu? Napisz, bo może ktoś będzie miał podobny problem to wystarczy wyszukiwarka i go rozwiąże. Po co pisać coś 5x skoro problem może być powielony a rozwiązanie może być pod ręką...
Odyn - 13 Luty 12, 00:20

Jeśli dowolna gra/aplikacja zgłasza, że brakuje jakiegoś pliku .dll, to istnieje jedno najprostsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie. Wystarczy ściągnąć ten plik z Internetu (np. z http://www.dll-files.com/), a następnie wkleić go do folderu C:/Windows lub/i C:/Windows/System32
Szkoda, że nie zajrzałem do tego tematu wcześniej... Użytkownikowi banan60001 już nie pomogę, ale może ktoś inny skorzysta z mojej uwagi.

Kamil - 13 Luty 12, 01:13

Zmieniłem z "domyślnie" na "odpowiednio" . O co ci znowu chodzi ,bo nie rozumiem ?Pewnie sam tego nie wiesz..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group