StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Dawajcie Swoje najlepsze SS'y

Borki - 8 Luty 12, 19:24
Temat postu: Dawajcie Swoje najlepsze SS'y
Pokazujcie swoje Najlepsze ss'y z crusadera:)
Kamil - 9 Luty 12, 00:22

To shever na 100% ..Od razu cie poznałem po gadce szkoda ze mną 4 albo 5 razy dostales 1v1 :( (
DonKamillo - 9 Luty 12, 02:32

Shever? Kojarzę nick skądś... Chyba grałem z nim trochę nawet nie dawno bo w tamtym roku.

A jak już dostał te kilka razy to prezentował jakikolwiek poziom czy padaka?

"Niestety ale Lutel przegrał:("
Tzn. ograłeś Luciaka bo nie bardzo rozumiem?

Kamil - 9 Luty 12, 15:02

Zalezy kiedy bo pierwsze 3 gry to padł po pierwszym ataku. 2 nastepne juz cos tam robił a ostanią nawet wygrał na jego zasadach jak pół roku nie grałem i pierwsza gre zagrałem z nim i pozapominałem duzo rzeczy...
Borki - 9 Luty 12, 15:05

xD Kamilsoon ja tylko dałem rules a ty Mapke i etc:)
Kamil - 9 Luty 12, 15:08

I etc to znaczy co? A mape zaproponowalem i sie od razu zgodziles...
Borki - 9 Luty 12, 16:51

etc-i tak dalej..
Kamil - 9 Luty 12, 17:10

Nie zrozumiales mnie co poza mapą wybrałem ,tym bardziej ze się zgodzileś na niej grac. Nie chce mi się już nawet gadac na ten temat... I wypadało by dodac jakieś swoje "najlepsze ss" jak już założyłeś temat nie wydaje ci się?
Borki - 9 Luty 12, 17:19

Wiem :) Ale nie mam żadnego ss oprócz jak ciebie zabiłem reszta usunąłem z powodu ze Wymieniałem system
DonKamillo - 9 Luty 12, 17:21

@ Modzi

Nie czyśćcie tego tematu bo to wszystko dotyczy szeroko pojętego "multiplayer"


A na jakich zasadach konkretnie z nim przegrałeś?


Borky, daj jakieś screeny z eko na 5/10 pt i z walki to zobaczymy co potrafisz mniej więcej... a jak założyłeś temat to wypada, żebyś jakieś screeny wrzucił.

Kamil - 9 Luty 12, 17:30

Raz wygrał na 0pt nie pamiętam ile k było 3 chyba , event map (edited) No f.

A przegrał zawsze na tych samych 10pt 3 k no f fs kok on event map low res. Chyba 5 albo 6 razy

Niech chce cie już kompromitowac i dodawac ss jak gadalismy bo takie bajki opowiadałeś że jak to czytałem to nie widziałem czy sie smiac czy płakac .

Borki - 9 Luty 12, 17:47

chciales 2k nie wal kitów Donkamilowi kitów.

[ Dodano: 9 Luty 12, 18:48 ]
Nie wal Kitów donkamilowi**Pomyliłem sie;d przed chwila wstałem

Kamil - 9 Luty 12, 17:53

Napisałem że nie pamiętam ile było i sie zgodziłeś na to wiec nie płacz bo tyle razy dostałeś że aż wstyd :D A z tymi ss to pojechałeś równo. Że nie masz ss bo "zmieniałeś system" ale jak ze mną wygrałeś to akurat masz . Zresztą grasz od rana do wieczora i nie masz ss?Czyli rozumiem że każdą gre przegrywasz? I mówisz ze dopiero co wstałeś a jesteś zalogowany od 15:27 . Kogo ty chcesz oszukac?Może przyznaj się że nie nabyłeś umiejętności pisania i czytania. :)
Borki - 9 Luty 12, 18:06

Może byłem afk? Udajesz ze jesteś upośledzony albo naprawde jesteś..
DonKamillo - 9 Luty 12, 18:24

No to daj jakiekolwiek screeny z jakiejkolwiek gry. Chciałbym zobaczyć co się zmieniło od tego "kiedyś" jak z Tobą grałem do teraz.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group