StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - W co teraz gracie?

Lechu - 20 Listopad 13, 19:09

Ace of Spades, Twierdza Krzyżowiec, Mount & Blade : Ogniem i Mieczem : Dzikie Pola.Aktualnie grywam tylko w te, ale to zalezy do czego mam "natchnienie". Teraz naprzyklad naszlo mnie na M&B OiM DP :)
gry online - 5 Styczeń 14, 10:05

World of Warcraft 3 wymiata ! Wcześniej wymiatała dwójka, teraz mój wolny czas spędzam tylko przy tej grze!
Polecam!

hajduk - 15 Styczeń 14, 13:32

Ja gram w gry online na stronie http://www.gryjowanie.pl w przerwie warcrafta 3:-).
Ja1 - 15 Styczeń 14, 19:32

Nie wiem jak można grać w tego wowa a tym bardziej płacić abonament co miesiąc ;O(Pewnie około 30zł)

Zeby nie było spamu ja gram w Call of duty 4 i League of Legends ;)

Baroniusz - 19 Styczeń 14, 16:33

Diablo 2 LoD multi HC,stronghold hd crusader/deluxe i league of legends(wbijanie challangera ; ) )
Legend of DHK - 19 Styczeń 14, 16:34

orcs & elves 2, final fantasy 2 na telefon
Maciek - 19 Styczeń 14, 17:33

Twierdza Krzyżowiec, GTA IV, Medieval II Total War, Assassin's Creed, Knight of Honor.
twojtyp - 27 Październik 14, 13:45

Twierdz Krzyżowiec ;-)
kapifili - 17 Listopad 14, 17:08

GTA San Andreas :)
Fryzjer - 17 Maj 15, 23:27

W ostatnim czasie dużo grałem w Wiedźmin 1, Wiedźmin 2, Warcraft 3 z dodatkiem, Civilization IV, Disciples III i Disciples I, a także Heroes IV. Co będzie następne? To zależy od dwóch czynników:
1) Czy kupię na urodziny Wiedźmin 3
^
2) Czy Wiedźmin 3 pójdzie na którymś z moich kompów :P
Jeśli nie, to trzeba będzie zabrać się za coś innego, może machnę Disciples 2, wrócę do Heroes IV albo odświeżę Heroes III. Ostatecznie zabiorę się za naukę do sesji :p .

wikar - 8 Kwiecień 16, 20:02

Ja męczę Runescape, prosta i bardzo rozbudowana gra MMO. Zapraszam wszystkich do lektury na portalmmo.pl, ponieważ tutaj chyba najlepszy opis tej gry. Zapraszam wszystkich, fajnie by było razem pograć :) .
Banshee - 9 Kwiecień 16, 19:23

Metin2
League of Legends
Call of Duty 1
Call of Duty 4

I zamierzam za jakiś czas pograć trochę w dote 2.

DarnokOk - 9 Kwiecień 16, 19:46

Spróbuj Smite'a, może przypadnie Ci do gustu MOBA w TPP. ;)

Ja teraz od czasu do czasu włączę na godzinkę GTA:SA. Na szczęście coraz więcej czasu spędzam na produktywnych rzeczach. :)

Maciek - 18 Kwiecień 16, 16:18

I ja ostatnio GTA SA przechodzę po raz kolejny, przyzwyczaiłem się i teraz już nie potrafię bez SkyGfx grać :mrgreen:
kapifili - 21 Czerwiec 16, 00:20

Aktualnie, jak mam czas, to grywam w FIFĘ 16 no i oczywiście w Twierdzę ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group