StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - W co teraz gracie?

Erek - 18 Grudzień 11, 13:37
Temat postu: W co teraz gracie?
Witajcie! W tym temacie piszemy o grach w które gracie. Ja na razie gram w Super Meat Boy ( :D ), Battlefield Heroes, Team Fortress 2, BIT.TRIP RUNNER, Minecraft mi się przejadł. :D

P.S. Kiedy będę grał w coś nowego to napiszę, wy też tak możecie. :)

Artut97 - 18 Grudzień 11, 14:07

Ja gram teraz w Brothers in Arms Road to Hill i Earned in Blood, Medievala II, cs 1.6, Fifa 12, Nba 2k11, International volleyball 2010. To by było na tyle. ;D
Kacper - 18 Grudzień 11, 20:41
Temat postu: Re: W co teraz gracie?
Erek napisał/a:
Ja na razie gram w Super Meat Boy ( :D )

Świetne soundtracki są z tego :)

Erek - 19 Grudzień 11, 21:38

Kacper napisał/a:
Świetne soundtracki są z tego


Wiem, wiem. Często ich słucham. :)

Aragorn - 20 Grudzień 11, 15:43

Ja nie dawno zacząłem World of Warcraft: Wrath of the Lich King (DK lvl 64), przedtem w Diablo II: Lord of Destruction, Stronghold: Crusader i Metro 2033.
Threeth - 21 Grudzień 11, 22:12

Gier mam zainstalowanych dużo, ale gram w diablo 2, Warrock, City life, Minecraft(czasem) i skończyłem niedawno w The Elder Scrols: Oblivion.
Krzychu - 30 Grudzień 11, 10:49

Ja w tej chwili gram sobie w Wiedźmina 2, Skyrima oraz Battlefielda 3
Xeno - 31 Grudzień 11, 22:28

Odwiecznie heroes3
Trndjava - 10 Marzec 12, 22:28

Call of Juarez: The Cartel


//edit:

zapomniałem że gram jeszcze w LoL-a

Nie spamuj !
- Bordinio

Tay - 10 Marzec 12, 22:35

http://www.joemonster.org/gry/42694/Fus_Ro_Nyan_
Aktualny rekord długości: 3173 xD ale to się zaraz zmieni ;p

I jest nowy rekord: 13168(!)

Kamil - 11 Marzec 12, 01:23

Stronghold Crusader, Call of Duty i Call of Duty United Offensive wszystko na multi rzecz jasna :D
Adamos114 - 11 Marzec 12, 10:52

Na kompie AC, od 1 do Brotherhood, a na X-360 Star Wars TFU 2 i Two Worlds - gra okazująca polskie poczucie humoru.
DarnokOk - 11 Marzec 12, 22:01

Spilnter Cell Chaos Theory, Splinter Cell Pandora Tommorow, Super Meat Boy, Terraria, Dark Orbit, Plemiona, HOM&M3, HOM&M4, Minecraft (Z modami, bo bez to nie ma za dużo co robic), Call Of Duty MW3, Devil May Cry 4, UFO: Enemy Unknown (Gra z 1994 roku, ale szczerze polecam, wktrótce XCOM: Enemy Unknown (wznowienie serii ;) ) )

Pogrubione są gry włączane najczęściej

Erek - 11 Marzec 12, 22:37

Oj, oj, oj, kto tu jest! Witaj DarnokOk! ;)

A tak na temat. Grywam w Call of Duty wraz z dodatkiem United Offensive (misja 2, ponieważ są one trochę długie ;) ) Minecraft, oczywiście! :P Battlefield Heroes, no i jeszcze w Team Fortress 2 niekiedy zagram. No i jeszcze udało mi się zdobyć kod na betę Brick-Force! Ta gra jest świetna. ( Polecam. ******* *******) :D

Kamil, jak grasz w multi COD`a to na jakich serwerach? Chętnie zagram z tobą. ;)

Tay, co TO jest?! :D

[ Dodano: 11-03-12, 23:13 ]
DarnokOk napisał/a:
Terraria


Grasz na jakiś serwerach itp., bo ja mam Terrarię na Steam`ie i mógłbym zagrać. Jakbyś chciał to skontaktuj się na PW i Ci podam mój nick na Steam. ;)

Kamil - 23 Marzec 12, 01:52

Erek napisał/a:

Kamil, jak grasz w multi COD`a to na jakich serwerach? Chętnie zagram z tobą. ;)



W united offensive na LMT Server Public i na CAG Public Base , ale w szczególności ten drugi.Ten tryb base polega na wysadzeniu baz przeciwnika mając do dyspozycji czołgi bazooki ładunki wybuchowe itp.Mozną też jeździc jeepem ( jedna osoba prowadzi a druga strzela ) A w coda 1 na WNKS servers choc ostatnio sie troche pokłóciłem z adminem i nie wiem czy długo tam jeszcze będe grał :D .

A jak masz problem z przejsciem którejś z misji w uo to pisz bo przeszedłem to chyba z 5 razy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group