StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Wilk vs Saladyn

Szeryf99 - 27 Kwiecień 09, 21:45

Wieprz napisał/a:
Saladyn ma lepszą gospodarkę i mniejszy zamek niż wilk, wilk prawie nigdy nierobudowuje się cały

Czy mniejszy zamek to jest atut :-| i czy jest słowo nierobudowuje :-( ?

Driller - 27 Kwiecień 09, 23:10

W przypadku bota tak. Większą wydajność mają budynki, i lepsza obrona jest. I nie upominaj go za literówkę... Dopiero był o tym temat.
ponceriusz - 29 Kwiecień 09, 15:30

jak saladynowi sie podpali domek to cały zamek sie pali, wilk ma przynajmniej wszystko w zamku.



wilk uzywa jeszcze konnych łucznikow

Tunio1 - 29 Kwiecień 09, 17:20

Wilk:
Obrona- 10
Atak- 7
Gospodarka- 7


Saladyn:
Obrona- 6
Atak- 9
Gospodarka- 10


Ja robilem juz takie testy ustawilem wilka w mojej druzynie i saladyna tempo gry 90 i ide ogladac telewizor po 2 h przychodze i wilk wygrywal (swojego lorda wyslalem do zamku wilka). Oczewiscie wilk nie zabil saladyna ale mial wiecej zlota byl na max rozbudowany a saladyn klepal biede i nie mial drewna na rozbudowe. Dal bym dal wilka ocene 10/10 gdyby nie to ze jak ktos go atakuje to niszczy wszystkie budynki.

Elite - 29 Kwiecień 09, 21:26

Warto dodac ze Wilk w ataku korzysta z trebuszy. Niewiele botow posiadlo tajemnice sterowania nimi:)
ponceriusz - 30 Kwiecień 09, 17:09

w dodatku gdy będziesz blisko wilka to ci bedzie strzelał z zamku trebuszami, których (z powodu kuszników) jest ciężko rozwalic
speeder11 - 30 Kwiecień 09, 18:34

Jest bardzo łatwo ;) 20 katapult, nic więcej i zamka nie ma... ;)
Tunio1 - 30 Kwiecień 09, 19:02

speeder11 napisał/a:
Jest bardzo łatwo ;) 20 katapult, nic więcej i zamka nie ma... ;)




Tak, masz racje 20 katapult i troche eskorty i nie ma. Ale my mówimy wilk vs saladyn a raczej saladyn nie atakuje 20 katapultami:)

Nice Friend - 30 Kwiecień 09, 20:35

Tunio1, Zrobiłem dokładnie to co ty (ten test) i rzeczewiście Wilk był rozbudowany na maxa a Saladyn-owie ledwą gospodarke mieli ale może to jest kwiestia mapy i krajobrazu...niewiem.Zdecydowanie Wilk lepszy:).
Tunio1 - 1 Maj 09, 09:00

Heh, mówiłem. I jeszcze grałes 1 wilk vs 2 saladynów ? Zależy jeszcze od jakiej mapy i jaka fortece buduje wilk, dla mnie najlepszy jego zamek to taki prostokąt z trójkatem(wyglądem przypomina na mapie dom.) co buduje tam 8 wież ogradza twierdze malym murkiem a pomiedzy murami jest 1 kratka fosy. Wiecie o co mi chodzi ?
Nice Friend - 1 Maj 09, 11:05

Tak wiemy ale Saladyn ma duzy + że atakuje zbrojnymi i asynami.
Kamil - 1 Maj 09, 13:23

Wilk też atakuje zbrojnymi , a kusznicy w zamku wilka zabijają wrogie jednostki nim te doją do murów
Nice Friend - 1 Maj 09, 13:23

Właśnie mnie to denerwuje to też atut też Wilka.
Piotrek - 9 Maj 09, 21:41

O wiele lepszy jest wilk ponieważ ma lepszą obronę i atak
ponceriusz - 11 Maj 09, 14:36

krótko mówiąc temat oczywisty, może tylko niektórym saladyn przeszkadza bardziej od wilka ;-)

[ Dodano: 2009-05-16, 12:22 ]
speeder11 napisał/a:
Jest bardzo łatwo ;) 20 katapult, nic więcej i zamka nie ma... ;)



...no może, ale na początku gry wilk stawia te trebusze, a wtedy nie mam kasy na te 20 katapult...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group