StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Wilk vs Saladyn

KaDek-WHU - 16 Styczeń 09, 09:14
Temat postu: Wilk vs Saladyn
Jak dla mnie Saladyn ma lepszą gospodarkę i obronę , chociaż Wilk nadrabia obronę kusznikami :) co do ataku to myślę , że postawiłbym na Wilka . Co sądzicie o tych dwóch botach ? Który jest wg Was lepszy ?
Przemas lr - 16 Styczeń 09, 10:12

Saladyn,
bo Wilk robi za długo swoich żołnierzy.

domon95 - 16 Styczeń 09, 12:11

Wilk:
Obrona- 10
Atak- 9
Gospodarka- 7
Średnia- 8.6

Saladyn:

Obrona- 7
Atak- 8
Gospodarka- 10
Średnia- 8.3

Według mnie Wilk jest lepszy od Saladyna, ponieważ:
Co daje gospodarka?- Pieniądze. A co dają pieniądze?- Wojsko (of i def). Więc poco komu genialny system gospodarki, kiedy ataków nie może przeprowadzić genialnych i nie buduje niezniszczalnej fortecy. Gra SC tylko na tym polega.

Vagiri0 - 28 Styczeń 09, 12:40

Obydwoje są nieźli ale jednak Wilk jest lepszy ma lepszą obronę niż Saladyn z resztą atak też jest niezły tylko zanim kusznicy dojdą pod mury....
Xeno - 28 Styczeń 09, 12:44

Wilk Saladyna przyprze pod mur na ubogich mapkach i na bogatych też sobie z nim poradzi.
Ataki ma dobre, ale używa większej ilości pikinierów niż zbrojnych.Bardzo nie lubię szturmować jego zamków, bo to wiąże się z dużymi stratami wojska.

POLAND - 28 Styczeń 09, 16:38

walka wyrownana bedzie, saladyn wysle na poczatku z kilku konikow na ostrzal, ale raczej wilk by wygral(chociaz saladyn ma ych z greckim ogniem, ktore dobrze dzialaja na klrzyzowcow i na ciebie;p)
Vagiri0 - 28 Styczeń 09, 19:05

#UP
Masz na myśli miotaczy bomb ogniowych? a daj spokój, ale niech ci będzie załóżmy że salek ma tych miotaczy wilk wyśle paru pikinierów miotacze ich podpalą ok ale przy okazji upiecze swoje wojsko...

Xeno - 29 Styczeń 09, 06:28

jak ma miotaczy, to można łatwo wywołać pożar w jego zamku.Podchodzi się grupką pikinierów i zamek stoi w płomieniach i cała gospodarka legnie w gruzach.
Vagiri0 - 29 Styczeń 09, 14:49

Co z tego ze podejdziesz miotaczami + pikinierami oni są tak wolni że kusznicy spokojnie wytłuką ich "do nogi" ale nawet jeśli podejdą to raczej nie rzucą bomb przez mury nie? a co do jego produkcji jedzenia spalisz mu farmy jabłoni i sera i co? to jest bot on se to odbuduje i dalej będzie grał.

Ps.Jeżeli nie wiesz to cię oświecę najlepiej wywołuję się pożar w zamku wroga po przez balisty(dadzą radę przestrzelić przez mury przy odpowiedniej odległości)

Xeno - 29 Styczeń 09, 15:10

Vagiri0 napisał/a:
Co z tego ze podejdziesz miotaczami + pikinierami oni są tak wolni że kusznicy spokojnie wytłuką ich "do nogi" ale nawet jeśli podejdą to raczej nie rzucą bomb przez mury nie? a co do jego produkcji jedzenia spalisz mu farmy jabłoni i sera i co? to jest bot on se to odbuduje i dalej będzie grał.

Ps.Jeżeli nie wiesz to cię oświecę najlepiej wywołuję się pożar w zamku wroga po przez balisty(dadzą radę przestrzelić przez mury przy odpowiedniej odległości)

Chyba mnie nie zrozumiałeś.Ja mówię o tym, że saladyn ma miotaczy w zamku i grupką pikinierów można wywołać pożar w jego zamku.

Vagiri0 - 29 Styczeń 09, 15:15

Aha, fajnie, tylko ja ci życzę powodzenia jeżeli zrobisz mu wjazd grupką pikinierów.
Xeno - 29 Styczeń 09, 15:16

Katapultami wyłom i jazda z pikami.Choć jak już jest wyłom to od razu dużą siłą na lorda można iść
Vagiri0 - 29 Styczeń 09, 15:19

No właśnie "z dużą siłą" a nie grupką bo to nie ma sensu... a tych katapult musiało by być z 7-10 bo ci je balistami rozbije lub wyśle łuczników
Xeno - 29 Styczeń 09, 15:21

od tego są HA by bronić katapult i oczyścić wieżyczki z balist i mangonel
Vagiri0 - 29 Styczeń 09, 15:30

HA?

Najlepiej się oczyszcza 2-3 balistami lub wysyła 2 wieże + 20 pikinierów czy tam pałkarzy i czyścisz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group