StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 3 - Brak obrazu

deamon 500 - 15 Listopad 11, 16:00

dalej nie działa teraz kupiłem kartę graficzną 1 gb i to samo.
wisnia_pc - 15 Listopad 11, 16:44

A czy masz oryginalnego strongholda ? zaktualizuj sobie sterowniki wszystkie. Najlepiej sprawdź grę na innym komputerze, żeby wykluczyć grę z usterek. Jeszcze spróbuj przeinstalować system może wina jest w systemie.
deamon 500 - 15 Listopad 11, 16:51

Na razie nie oryginalna, ale jak będzie działała to będzie oryginał.


Jak będzie oryginalna to będzie działała. Polecam zapoznać się z naszym regulaminem.
- Bordinio


[ Dodano: 15 Listopad 11, 18:08 ]
wisnia_pc napisał/a:
A czy masz oryginalnego strongholda ? zaktualizuj sobie sterowniki wszystkie. Najlepiej sprawdź grę na innym komputerze, żeby wykluczyć grę z usterek. Jeszcze spróbuj przeinstalować system może wina jest w systemie.

Mam angielską wersję i polską wersję i to samo się dzieję .
http://www.systemrequirementslab.com
Sprawdzałem na tej stronie .
Wszystko jest ok tylko (!) pojawia się przy "CPU"

wisnia_pc - 15 Listopad 11, 18:22

czytałem na innych forach jak ktoś ma nie oryginalną wersję gry to właśnie takie akcje występują ponieważ crack jest zwalony.
mariusz - 20 Listopad 11, 10:42

Witam proszę pomoc mam laptopa asus pro5a n50vn 4 gb ramu karta grafiki Nvidia Geforce 9650GT 1GB .Procesor Intel Core 2 Duo T5800 system Windows 7 64 bity i gra się zacina aktualizowałem sterowniki graficzne trochę pomogło ale teraz gra się sama wyłącza program exe przestał działać(Gra jest oryginalna!)
Bordinio - 20 Listopad 11, 10:52

Informuję, że każdy użytkownik, który będzie szukał pomocy na tym forum dot. pirackiej wersji będzie nagradzany warnem. ( To samo tyczy się pomagających ) Zapoznajcie się z regulaminem. No i oczywiście pirackie wersje maja to do siebie, że są dziurawe i zawierają błędy. Dlatego możemy pomóc tylko przy wersjach oryginalnych z tego względu, że nie wiemy skąd "piraciliście" i co dokładnie macie w tym waszym nielegalnie przygotowanym worku.
Margaj10 - 22 Listopad 11, 22:31

chyba znalazłem rozwiązanie trzeba mieć directx 11, jutro będę wiedział na 100%

[ Dodano: 23 Listopad 11, 16:46 ]
tak directX 11 i wszystko chodzi

michal1511 - 26 Listopad 11, 09:53

U mnie to nie pomaga. A zaznacze, że mam oryginalną grę i jeszcze kilka dni temu łądnie chodziła.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group