StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Sesje RPG - RPG

Czes - 18 Styczeń 09, 09:39

Tak, wzoruj się na koledze bo on z pewnością mówi poprawnie... na Metinie też nie polecam się wzorować. Powiedz mi też w jakiej grze piszą o Orkach: "Orki"... Polskie tłumaczenia gier często są... pełne błędów.

To jest Orka (jedna Orka, dwie Orki): http://pl.wikipedia.org/wiki/Orka

To jest Ork (jeden Ork, dwóch Orków, trzej Orkowie): http://pl.wikipedia.org/wiki/Ork

Widać różnice chyba

Kokoju - 18 Styczeń 09, 09:52

Ciekawe, jak powiedzą o orkach w liczbie 5. 5 Orek? Heh. Nawet raz byłem na forum empire earth, gdzie też mieli grę forumową. Orki też były. A najlepsze było to, że w tej gierce forumowej była klasa wiedźma. A ktoś siebie przedstawił jako wiedźmin (w sensie męska wersja wiedźm) Ale lepiej już nie odbiegać od tematu. Ehh... będzie trza poczekać na Odyna. I na 4-5 dni jadę w drugim tygodniu ferii. Ale to na szczęście jedyna planowane w pobliżu czekania.
Kroniki - 18 Styczeń 09, 10:26

Z tymi orkami to już mi spokoju widzę nie dacie : /. Orki nie wiem, czy miałem z gier, ale mówiłem tak odkąd byłem mały (przedszkole), więc przez tyle lat błędna wymowa się wpoiła, dlatego też i pisownia będzie taka sama. Widzę, że grupa już stoi, więc czekać tylko na odpowiednie tematy. Kokoju, jak Cię nie będzie te 5 dni, to do tego czasu wszystko opisz i wstaw. Będzie trochę czasu na zapoznanie się z grą. A tymczasem można by było zrobić temat "Karczma", albo jakieś inne miejsce, las, czy coś w tym stylu, gdzie prowadzone by były rozmowy między graczami, jakieś proste wiejskie życie, do którego MG nie mieszałby się, bo walk to tam nie będzie. Opis by tworzyli gracze i na końcu ładnie by się to czytało.
Czes - 18 Styczeń 09, 10:29

Pięciu Orków... nic trudnego. z Orkami jest właśnie sprawa jak z ch** gdzie wiele osób błędnie uważa za poprawną formę przez samo "h" (obecnie chyba dozwolona i ta błędna a wersja przez CH jest dla "wykształciuchów") :P
Kokoju - 20 Styczeń 09, 12:06

Ok. Temat można zamknąć. Prośba wysłuchana, RPG stworzony. Teraz tylko czekam na wasze opisy postaci. Jak będzie 5 opisów, to na następny dzień rozpoczynamy Sesję. Każdy ''nowy'' co napisze opis postaci, zostaje dołączony do grupy, więc pisanie podań do niczego nie prowadzi
Szeryf99 - 3 Lipiec 09, 18:11

E ja też mogę grać tylko przyjmij mnie do grupy rpg.
All Filippo - 3 Lipiec 09, 18:21

TEN RPG już chyba nie istnieje...
Kokoju - 3 Lipiec 09, 18:43

Wiesz, jak twój by sie rozpadł to w tym... Czemu nie :p .
Zresztą z doświadczenia wiem, że żaden RPG forumowy nie przeżyje kilku miesięcy :p .
Więc to taki RPG zapasowy :p

All Filippo - 3 Lipiec 09, 18:47

Nie bój żaby pożyjemy zobaczymy. ;)
Kokoju - 3 Lipiec 09, 21:44

Eee... Mam naturę polonisty/pesymisty :E
Przemas lr - 3 Lipiec 09, 21:50

Na razie trza być w dobrej nadziei...
Nice Friend - 3 Lipiec 09, 21:53

Przy mnie to się nie ,,rozpadnie'',lubie to gre.
Super pomysł Filip.

All Filippo - 3 Lipiec 09, 21:57

Zakończymy tą sesję myślę jakoś pod koniec lipca lub na początku sierpnia zrobimy przerwę na tydzien i trochę przekształcę sesję. :) Kilka nowych jeszcze pomysłów. Postaram się jeszcze bardziej wprowadzic klimat z typowego RPG'a na kartce.
Nice Friend - 3 Lipiec 09, 21:58

A nie lepiej pod koniec sierpnia?
Dopiero zaczęliśmy a ty już myślisz o ukończeniu :D .

All Filippo - 3 Lipiec 09, 22:05

Jednak ciągle mam wrażenie że ten RPG jest niedoskonały. : ( Zobaczymy jak się będzie grało i na ile będę miał wyobraźni aby kreowac Wam przygody. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group