StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - Wasze książki.

Fan Twierdzy - 9 Sierpień 12, 22:08

Ja np lubię księżki z serii "Straszna Historia" napisanej przez autora o nazwisku: Terry Deary.
Łączy w sobie naukę i rozrywkę.

Kacper - 10 Sierpień 12, 17:13

Choć nie miałem skompletowanych wszystkich części, też lubiłem tę serię, świetnie się to czytało :) Do czasu, aż podyskutowałem z paroma osobami znającymi historię i okazało się, że Terry Deary trochę niektóre rzeczy podkoloryzował ;)
maven - 28 Listopad 12, 12:08

Ja polecam książę polskiego autora "Achaja". Po długiej przerwie, autor wypuścił niedawno 4 tom powieści. Mozecie poszukac ja w bibliotece, jednak warto kupic te pozycje.

Pkt. 5 regulaminu ;]. Siwy

YasiuYaś - 28 Grudzień 12, 13:19

Ja osobiście bardzo polecam książkę-,,Seria Niefortunnych Zdarzeń''. Fakt jednak, iż czytałem ją bardzo dawno temu :-) . Jednak myślę, że spodoba się ona szczególnie młodszym czytelnikom. Sam przeczytałem świetne książki do których zaliczę ,,Hobbita'', czy też książki Star Wars. Nie zaliczam tu niektórych całkiem przyjemnych szkolnych lektur,(jedynie z lektur, nie przeczytałem ,,Ani Z Zielonego Wzgórza''-okropna książka współczuje zmuszanym czytelnikom. :-) ).
Siwy - 28 Grudzień 12, 15:52

Nie czytałeś Władcy Pierścieni?
Erek - 28 Grudzień 12, 20:43

Ostatnio przeczytałem "Do przerwy 0:1", "Kłamczucha", "Król Maciuś Pierwszy", "Sprężyna", "Córka Czarownic", a mam zamiar przeczytać "Złodziej Pioruna" i "Rasmus i włóczęga". Głównie literatura na konkurs humanistyczny. ;)
YasiuYaś - 29 Grudzień 12, 10:58

Odnośnie Władcy pierścieni to mam zamiar przeczytać. Hobbit mi się bardzo podobał.
Maciek - 29 Grudzień 12, 11:14

Btw. oglądał już ktoś ekranizację Hobbita?

Nie off-topuj! To temat o książkach. Załóż osobny na rozmowy nt. ekranizacji Hobbita. Siwy

Siwy - 29 Grudzień 12, 13:33

YasiuYaś - lol, na co czekasz, chłopie! Do lektury! Hobbit to lipa przy Władcy Pierścieni. Btw. mam nadzieję, że nie oglądałeś filmu?

Na Hobbita się wybieram, ale przyjaciel, z którym chcę iść zasłania się zbliżającą się sesją przed przeczytaniem książki, a nie chcę, żeby szedł do kina nie czytając uprzednio ;) .

YasiuYaś - 29 Grudzień 12, 15:50

Czytam teraz ,,Star Wars'y,,. Jak przeczytam tą którą już kończę to przeczytam jeszcze 2, bo to seria o Komandosach Republiki, (Łącznie 4 tomy). Zaraz potem zabieram się do lektury ,,Władcy Pierścieni,,. A odnośnie Hobbita-wcale nie jest lipą, bardzo fajna książka.:-)
Siwy - 29 Grudzień 12, 17:09

Oczywiście, Hobbit jest świetną książką (parę dni temu przeczytałem po raz n+1). Napisałem, że w porównaniu do Władcy Pierścieni Hobbit jest średni ;) .
YasiuYaś - 29 Grudzień 12, 18:13

No...:-). Władca Pierścieni jest długą książką.
Siwy - 29 Grudzień 12, 19:46

Długa to jest Trylogia ;) .
Fryzjer - 30 Grudzień 12, 21:24

Mój ulubiony jest Harry Potter, naprawdę genialna lektura pod wieloma względami. Poza tym Hobbit oraz Władca Pierścieni. Jeśli chodzi o lektury szkolne - Krzyżacy, Pan Tadeusz, Kordian, Dziady. Polecam również Chłopców z Placu Broni oraz W pustyni i w puszczy.
Siwy - 30 Grudzień 12, 23:05

Żartujesz? Przedkładasz Pottera nad LOTRa? ;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group