StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Nasza twórczość - Mój własny mod do Crusadera

Maciek - 7 Kwiecień 13, 12:28

Araba na, np. Wilka? :/ Na zwierzaki mogę podmienić tylko skrybę i tego czerwonego.
Mkbewe - 7 Kwiecień 13, 15:03

Rozumiem że chcesz arab na araba i euro na euro? Ale te zwierzaki wystąpili tylko dlatego że wystąpili w zwykłym strongholdzie.
Maciek - 7 Kwiecień 13, 16:06

Cóż, nie mogę ( nie potrafię/jest to niemożliwe ) zmienić jednostek używanych przez danego bota, więc raczej konieczna jest zmiana arab = arab, euro = euro.
Mkbewe - 7 Kwiecień 13, 19:07

Czyli można tylko zamki zmienić? Dziwne...
Micholon - 11 Kwiecień 13, 10:39

Mógłbyś napisać co dokładnie ten mod robi bo trochę ni kapuje?
Maciek - 12 Kwiecień 13, 12:12

Zamienia kilku podstawowych przeciwników, na trzech, ukrytych w plikach gry.

W tym tygodniu nic za bardzo nie robiłem w związku z modem, z powodu bieganiny z podaniem do gimnazjum. Na szczęście wszystko już załatwiłem i zabieram się do pracy :)

Micholon - 12 Kwiecień 13, 15:30

A przeciez na poprzedniej stronie wystawiłeś link do tego moda.
Maciek - 12 Kwiecień 13, 15:41

Link wygasł, ja miałem natomiast formata od tamtego czasu.
Mkbewe - 12 Kwiecień 13, 20:16

Aha to bedzie ten arab kalifopodobny, ten skryba i taki Hiszpan? Bo myślałem że jeszcze ten podobny do Fryderyka (myślałem "jakiś Krzyżak?") a to był cesarz w hełmie? Pytam się na podstawie portretów z linka które są na początku tego wątku.

[ Dodano: 12 Kwiecień 13, 20:16 ]
Aha to bedzie ten arab kalifopodobny, ten skryba i taki Hiszpan? Bo myślałem że jeszcze ten podobny do Fryderyka (myślałem "jakiś Krzyżak?") a to był cesarz w hełmie? Pytam się na podstawie portretów z linka które są na początku tego wątku.

Maciek - 14 Kwiecień 13, 16:24

Tak, Fryderyk będzie miał tylko podmieniony portret.
Mkbewe - 19 Kwiecień 13, 13:21

No i jak tam idą postępy?
Maciek - 19 Kwiecień 13, 14:03

Przyznam że dobrze, jeszcze tylko zamki dla postaci i kilka grafik.
Mkbewe - 19 Kwiecień 13, 17:10

To będzie z tydzień pracy?
Maciek - 19 Kwiecień 13, 19:20

No tak, planuję zrobić nowe zamki dla Marszałka, Cesarza Fryderyka, Szeryfa, Węża, Nazira i Wezyra, z czego każdy z nich potrzebuje 8 zamków. To jednak będzie ten tydzień.

Oprócz zmian w botach postanowiłem dodać mały smaczek, tzn. polskie imiona :) . Wreszcie nie będzie "Bill'ów Shoemaker'ów" itd.:

Zdecydowałem także ostatecznie, nie będę zmieniał "zwierzaków" ( sentyment jednak do nich jest :> ). Zamienię Szeryfa ( na Skrybę ) i Marszałka ( na Dzika ). Co do kalifopodobnego: nie opłaca się robić klona Kalifa, teksty bada_ przypiszę po prostu Wezyrowi ( bada_ i Wezyr mają podobny głos ).

Mkbewe - 19 Kwiecień 13, 20:34

A możesz zmienić wojsko jakiegoś bota?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group