StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Obszerny poradnik do shc multipalyer

[X-CON] Geralt - 23 Wrzesień 11, 22:29

Moim zdaniem bardzo dobry poradnik. Aż się dziwię, że autorowi chciało się go pisać, bo roboty trochę było... Wszystko wyjaśnione tak jak trzeba. Pozostaje tylko praktyka. Osobiście wątpię, że ktoś to wykorzysta, ale i tak brawa dla autora się należą.
Kupiec Hrupkuw - 24 Wrzesień 11, 10:25

Cóż, miło słyszeć takie pochwały od najlepszego gracza shc w Polsce. Dziękuje wszystkim którzy ocenili poradnik. Wymieniłem screen'y, tak więc poradnik znów wraca do pełni użytku. Teraz myślę nad zrobieniem krótkiego poradnika o obsłudze GameRagner'a oraz zachowywaniu się, rozpoznawaniu "expertów" i "expert room'ów", uświadomieniu noobkom (jak to napisał Attyla), że nie potrafią grać.
Rahnen - 24 Wrzesień 11, 12:11

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Cóż, miło słyszeć takie pochwały od najlepszego gracza shc w Polsce. Dziękuje wszystkim którzy ocenili poradnik. Wymieniłem screen'y, tak więc poradnik znów wraca do pełni użytku. Teraz myślę nad zrobieniem krótkiego poradnika o obsłudze GameRagner'a oraz zachowywaniu się, rozpoznawaniu "expertów" i "expert room'ów", uświadomieniu noobkom (jak to napisał Attyla), że nie potrafią grać.


Poradnik do GR nie jest potrzebny, co do Expert roomów także nie (zwykle na GR hostowie piszą w tytule np. "expert or good players")

Kupiec Hrupkuw - 24 Wrzesień 11, 12:40

No, ale właśnie do noobków to nie dociera.
Kamil - 25 Wrzesień 11, 02:09

Obsługa gr jest prosta i analogiczna kazdy sobie poradzi. Co do drugiego pomysłu to już lepiej. Bo noobki nie łapią np za co dostają kicka
Przykładowo ktoś zadaje pytanie Your pop in 10 pt? , na co noob odpowiada "yes" albo "ok" :D

Kupiec Hrupkuw - 25 Wrzesień 11, 10:01

Główny cel poradnika to właśnie to co Kamil napisał, może zmniejszy trochę liczbę takich polaków, myślę, że sporo osób przez pierwsze kilka dni swojej gry w shc multiplayer szuka poradników na necie. Jak znajdzie ten to już będzie wiedział co i jak. Poradnik powinien zmniejszyć takie zachowanie u całkiem nowych graczy, chociaż troszeczkę...
Rahnen - 25 Wrzesień 11, 10:41

No cóż, niektórzy poczatkujący multiplayerzy myślą: "Skoro ja przeszedłem szlak krzyżowca to jestem bardzo dobry" i wchodzą do expert room'a a w grze okazuje się że są całkowicie bezsilni, ale to jest wytłumaczone w poradniku.
mroczny38 - 27 Wrzesień 11, 14:47

I po to są takie poradniki. Aby nie było takich sytuacji.
Haymitch - 28 Maj 14, 08:41

Bardzo dobrze przekazane, wielu osobom pytającym mnie o eco poleciłem ten poradnik
psychiczny - 1 Lipiec 14, 20:55

dobry poradnik, moglbys screeny dac na imgur. te co teraz sa, nie dzialaja.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group