StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - My little pony Friendship is magic

Maciek - 24 Sierpień 11, 09:54

Nie! Zostaniesz skucykowany Kamil! :-D Ja jakoś nie słyszałem w moim krótkim życiu o kucykach pony do dziś ( Jak miałem 4 lata to oglądałem Discovery a nie MINI MINI Czy CN ).
Rahnen - 24 Sierpień 11, 10:59

Wątpię czy Kamil zostanie "skucykowany" jak tulisos :-) (ja lepiej nie ryzykuję 8-) )
tusilos - 24 Sierpień 11, 11:33

Przed ostatnim obrazkiem jest link do kanału gościa co robi napisy. www.youtube.com/user/obsessionoctopus
@STRONGer nazywam się Tusilos

Kamil - 24 Sierpień 11, 18:24

Brak mi słów aby określić tą bajkę... Jedyne co mogę powiedzieć to LOL :D Trzeba to obejrzeć żeby zrozumieć esencję kucykowania, która na zawsze zmieniła moje życie. :D
Lowcakur - 24 Sierpień 11, 18:44

Nie no, kolejny opetany :P No coz, chyba trza sie zabrac znowu za kucyki...
mroczny38 - 24 Sierpień 11, 18:53

Rrrraaaaaaaaaatttttttttttuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludzie co się dzieje w tym i skucykowanym świecie? Kupiłem film i tam zamiast Szykich I wściekłych to tam było kucyki Pony. Obejrzałem początek wyłączyłem i zażądałem zwrotu kasy.

Kamil - 24 Sierpień 11, 19:00

Kupiłeś film choć nie wiedziałeś jaki? ...
mroczny38 - 24 Sierpień 11, 19:05

Nie na opakowaniu było narysowane i napisane "Szybcy i Wściekli".
Rahnen - 24 Sierpień 11, 19:25

Ciekawe kto następny zostanie "skucykowany" :-P
mroczny38 - 24 Sierpień 11, 19:36

Dobre pytanie STRONGer. Dobre pytanie. Zaczne się śmiać jeśli połowa użytkowników na forum zostanie skucykowana ;) hahahahahahaha.
tusilos - 24 Sierpień 11, 20:54

Już się śmiejesz...
Rahnen - 24 Sierpień 11, 21:21

Ja nie jestem wyśmiewny ale jak 50% użytkowników zostanie skucykowany to naprawdę szczęka mi opadnie do ziemi ;-)
Artxt123 - 25 Sierpień 11, 12:29

tusilos, akurat ObsessionOctopus na YT jest znany z czegoś innego, jak Kucyki.


P.S. Ja tam i tak zostanę przy Pokemonach. :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group