StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [przeciwnicy] 1v7 przeciwników

Rahnen - 20 Sierpień 11, 19:33
Temat postu: [przeciwnicy] 1v7 przeciwników
Pewnego dnia postanowiłem przetestować swoje umiejętności i stanąłem do walki na 7 przeciwników na mapie "Strażnicy" i innej, troszkę łatwiejszej mapie. Przeciwnicy to: Wezyr, Emir, dwóch Szeryfów, Nizar, Wilk i Wąż. Złoto przeciwnika 40000 moje złoto 3000.

Niestety nie dałem rady, przeciwnicy nie dają mi się rozbudować, wszyscy podniszczali mi gospodarkę (szczególnie Wąż) po wyniszczeniu mi gospodarki atakują lorda.

Czy wy dalibyście rady 7 przeciwnikom na powyższych zasadach (oczywiście nie np 7 szczurom)?m)?

Elmo - 20 Sierpień 11, 20:55

Skoro nie dają ci się rozbudować to ustaw [s]tępo[/s] tempo gry na 20 ( chyba tyle jest najmniej) i myślę że zdążysz się rozbudować.

Edycja: Kacper

Artxt123 - 20 Sierpień 11, 21:01

Pograj w Extreme i multi, tam się nauczysz szybkiej rozbudowy :P . A co do 1 vs. 7 to nigdy nie próbowałem i raczej rady bym nie dał :) .
Rahnen - 20 Sierpień 11, 21:58

Gram w multi, umiem szybko się rozbudować ale nie chcę stracić złota na kupno drewna (potrzebuję złota do szybkiego wyszkolenia łuczników)
jankes1124 - 21 Sierpień 11, 09:34

Ja grałem, ale nie z takimi przeciwnikami. Ostatnia misja kampanii krzyżowca jest podobna: my vs. Wilk, Kalif, Sułtan, Ryszard, Wieprz i Szczur. Ustawiasz tempo gry na 20 i szybko robisz dwie wieże kwadratowe i około 20 kuszników (sprzęt kupujesz na targowisku). Z początku będzie trudno, ale jak dobrze wszystko zrobisz to uda Ci się przetrwać ;)
Elmo - 21 Sierpień 11, 10:49

Ja wygrałem kiedyś vs 7 wilków. :D

Gdy przeciwnicy będą w ciebie ładować katapultami ustaw przed wieżami wysoki mur .
Zawsze tak robię, i zawsze wychodzi mi to na dobre.

jankes1124 - 21 Sierpień 11, 13:25

Pewnie, że możesz tak wygrać, tylko zależy na jakiej mapie i jakich warunkach (kasa, dostępność do zasobów itp).
Rahnen - 21 Sierpień 11, 13:39

ostatnią misję kampanii krzyżowca jakos przeszłem
Elmo1225 - na jakich zasadach grałeś?

@edit - sorry za błąd, przyzwyczaiłem się pisać "przeszedłem" i nie mogę sobie z tym poradzić. Błąd poprawiony! STRONGer

Elmo - 22 Sierpień 11, 09:21

Ja 3k lordowie 40k.
Rahnen - 22 Sierpień 11, 12:48

Wilki późno atakują ale też z nimi jest bardzo trudno bo wysyłają duże ataki a ich zamki to prawdziwe fortece.
mroczny38 - 26 Sierpień 11, 21:09

Z wieprzami inaczej. Oni są banalni :D . Wystarczy ustawić wieże tak że kiedy wojska wieprza idą do punktu zbornego to ty ich tymi wojskami na wieżach ( dobrze ustawionymi) i ich dziesiątkujesz ;) . Do ataku użyjcie assassynów. Dość dużą liczbe bo kusznicy wieprza mają mocne strzały ale gładko pójdzie.
[X-CON] Geralt - 24 Wrzesień 11, 11:46

Ciekawy temat to pomyślałem sobie czemu nie spróbować:D
Mapa Strażnicy, 1vs7 wilków, 3k gold
Takie ustawienie na mapie:
http://imageshack.us/photo/my-images/707/17rk.jpg/
SS:
http://imageshack.us/photo/my-images/29/1v7w.jpg/

Mecz dosyć trudny, ponieważ limit wojsk wynosi 260. W tych 260 jednostkach musi być armia do obrony( ja miałem kuszników) i armia do ataku. Musiałem się trochę nagłowić jak podejść 1st wilka. Później już poszło z górki

Erek - 24 Wrzesień 11, 13:46

Niezły jesteś! :)

Ja nie mogę pokonać 1vs 7 węzów! :D

KrystianM - 24 Wrzesień 11, 14:54

[X-CON] Geralt Nieźle ja nie wiem czy bym se poradził z trzema czy dwoma, ale zaraz spróbuje.
P.S
STRONGer napisał/a:
ostatnią misję kampanii krzyżowca jakos przeszłem
Elmo1225 - na jakich zasadach grałeś?

@edit - sorry za błąd, przyzwyczaiłem się pisać " przeszedłem" i nie mogę sobie z tym poradzić. Błąd poprawiony! STRONGer

O ile dobrze pamiętam z polaka pisze się przeszedłem bo przeszłem* to piszą dziewczyny czyli przeszłam.
* - Firefox mi podkreślił błąd nawet

Rahnen - 24 Wrzesień 11, 19:05

Jakiś modek (nie to żebym kogoś oskarżał) podkreślił mi ten błąd, ja korzystam z chrome'a i mi jakoś nie podkreśla tego błędu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group