StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Która Twierdza najbardziej nadaje się się do multiplayer?

Rahnen - 16 Sierpień 11, 14:41
Temat postu: Która Twierdza najbardziej nadaje się się do multiplayer?
Która częśc według was najbardziej nadaje sie do multiplayer?(oprócz Kindoms) Dla mnie Twierdza Krzyzowiec :-)
Lord Smerf - 16 Sierpień 11, 16:56

Zdecydowanie Krzyżowiec. Co prawda SH1 też nie jest taki beznadziejny na MP, lecz możliwość rekrutacji Arabów to jednak ogromny plus Cruska. Inne gry są w ogóle poza stawką - ktoś tam grał w SH2, ale mało kogo ten tytuł przekonuje.
jankes1124 - 16 Sierpień 11, 17:14

Jestem tego samego zdania co Lord Smerf. Crusader jest najlepszy do potyczek między graczami w sieci ;]
Elmo - 17 Sierpień 11, 10:24

Co prawda nie grałem w inne czesci strongholda na multi ale i tak wątpie aby były lepsze niż Crusader.
Rahnen - 19 Sierpień 11, 17:19

Na GR jest zwykle 1 - 7 pokoi Stronghold, około 25 pokoi Stronghold Crusader i 1 - 6 pokoi Crusader Extreme, nie ma żadnych pokoi Strongholda 2 i Legendy
Lowcakur - 19 Sierpień 11, 17:54

Czysty Crusek najlepszy do multi.
Kamil - 19 Sierpień 11, 19:02

STRONGer napisał/a:
Na GR jest zwykle 1 - 7 pokoi Stronghold, około 25 pokoi Stronghold Crusader i 1 - 6 pokoi Crusader Extreme, nie ma żadnych pokoi Strongholda 2 i Legendy


W tej chwili 128 roomow Crusadera :P extrema 3 a strongholda 6. A co do tematu to oczywiscie ze Crusader :P

Rahnen - 23 Sierpień 11, 12:21

Musicie też zauważyć że Stronghold ma trochę opcji które nie ma Crusader np. Ustawienie poziomu technicznego czy tryb "Król Wzgórza"
jankes1124 - 23 Sierpień 11, 13:52

STRONGer napisał/a:
Musicie też zauważyć że Stronghold ma trochę opcji które nie ma Crusader np. Ustawienie poziomu technicznego czy tryb "Król Wzgórza"


Jednakże Crusader ma kilka innych opcji, które to neutralizują ;)

mroczny38 - 26 Sierpień 11, 20:01

Ja jestem za Cruskiem. Crusek najlepiej nadaje się do gry multiplayer. Crusader jest o wiele ciekawszy od innych części.
Banshee - 5 Marzec 13, 17:25

Bez dłuższego namysłu stwierdzam, że to SHC najbardziej się nadaję do gry na multiplayer. Na drugim miejscu jest SHL, reszta to porażka jeśli chodzi o Multiplayer.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group