StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Stare gry (1980 - 2000)

Rahnen - 8 Sierpień 11, 18:25
Temat postu: Stare gry (1980 - 2000)
Co powiecie o starych grach? Czy wy lubicie stare gry?(1980 - 2000) Wypowiadajcie się;)
Tay - 8 Sierpień 11, 19:01

Ja bardzo lubię, chociażby Baldur's Gate czy Kapitan Pazur :) Stare gry są fajne, choć moim zdaniem te z 2000-2005 są lepsze ;)
Rahnen - 8 Sierpień 11, 19:29

Ja lubiałem (i nadal lubię) Herosa II i III, moim zdaniem najlepsze gry z lat 90 ;-)
Tay - 8 Sierpień 11, 19:49

O, właśnie - zapomniałem o świetnych hirołsach ;)
Drizzt - 8 Sierpień 11, 21:09

z RPG'ów najbardziej mi się podobał Baldur'Gate, Torment, a ze strategii Heroes II i III.
Artxt123 - 8 Sierpień 11, 23:13

Mi w pamięć zapadł tylko Kapitan Pazur. :P
Erek - 9 Sierpień 11, 10:55

Test Drive 6! :P - Moja ulubiona gra, gdy miałem 4-5 lat... :)
Warlike - 9 Sierpień 11, 18:24

Knights and Merchants, w to się ciupało niesamowicie i ciupie się do dzisiaj, chociaż gra z 1998 roku.
DonKamillo - 9 Sierpień 11, 18:42

Erek napisał/a:
Test Drive 6! :P - Moja ulubiona gra, gdy miałem 4-5 lat... :)


Legenda wśród "wyścigówek"... pamiętam jak z zamkniętymi oczami przejeżdżałem Londyn :lol:

Marori - 9 Sierpień 11, 21:22

Pamiętam jak pociskałem w Red Alert. Bardzo fajna strategia :].
Rahnen - 10 Sierpień 11, 11:27

co do strzelanek chyba gry z serii Quake są najlepsze (od jedynki do trójki) a jezeli chodzi o strategie to bardzo lubię Age of empires, mimo że gra z 1997 roku to wygląda jak z 2001 roku :-)
Zohan - 10 Sierpień 11, 11:33

Stare gry nie są takie złe :P
Ale nie są też dobre :)

Najlepsze to były Quake

Xeno - 11 Sierpień 11, 09:08

Heroes 3, Knights and Merchants i nie wiem czy kozacy nie są sprzed 2000 roku no i Age of Empires 2. Te gry bardzo lubię i gram do dzisiaj.
Szeryf99 - 11 Sierpień 11, 11:58

Większość mych ulubionych gier pochodzi właśnie z tych czasów.

Jeśli chodzi o rpg to najbardziej lubię: Gothica 1 uznanego przez większość ludzi na świecie za najlepszą grę rpg swoich czasów, nawet nie dawno ją przejechałem.

Uwielbiam też grę HYPE THE TIME QUES. Raczej nigdzie jej nie ściągniecie chyba, że po angielsku, więc zachęcam do kupna, pożyczenia od kolegi lub ewentualnie zobaczenia screenów, przeczytania recenzji i fabuły.

Jeśli zaś chodzi o gry strategiczne czasu rzeczywistego to czemu nikt nie wymienił tej epickiej gry jaką jest stronghold 1??? Chyba wszyscy go znają.

Dobrą grą rts swoich czasó był też tzar: ciężar korony.

A jeżeli chodzi o strategie turowe to oczywiście Heroes od 1-3.

Ciekawą i patriotyczną grą wydaną przez polaków (lub niemców) są krzyżacy, bądź po angielsku Knights of The Cross. W grze tej mamy dwie kampanie polską i krzyżacką. Możemy zmienić bieg historii zwyciężając polaków pod Grunwaldem i w wielu innych potyczkach jako największy rycerz Wielkiego Mistrza Zakonu lub przypomnieć sobie i krzyżakom historię wielkiej Polski gromiąc Krzyżaków pod Grunwaldem i walcząc dla króla Władysława Jagiełło (jest to mój ulubiony król Polski na równi z Kazimierzem Wielkim).

Tay - 11 Sierpień 11, 13:52

Szeryf99 napisał/a:
Jeśli zaś chodzi o gry strategiczne czasu rzeczywistego to czemu nikt nie wymienił tej epickiej gry jaką jest stronghold 1??? Chyba wszyscy go znają.



Co to za gra? Nigdy o niej nie słyszałem.. mógłbyś ją opisać?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group