StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [jednostki] Kto najlepszy ? ;|

xXx - 8 Sierpień 11, 11:56
Temat postu: [jednostki] Kto najlepszy ? ;|
Witam, mam pytanie . Kto według was jest najlepszy ? : Kusznik,Lucznik,ArabskiLucznik,Konny. Ja jestem znany z tego , ze robie kusznikow i tarcze. Ale niewiem czy tego nie zmienic...



Prosze o odpowiedzi ; ] Z gory dziekuje ^^

TheWilku22 - 8 Sierpień 11, 14:51

Jeśli chodzi o obronę zamku to wybieram kuszników. Dzięki nim można odeprzeć niejedną inwazje zbrojnych. Ale gdy chodzi o atak wybieram konnych łuczników. Ponieważ szybko potrafią wybić wszystkie jednostki strzelające wroga.
xXx - 8 Sierpień 11, 14:55

Dobrze , dzieki wielkie ^^
Rahnen - 8 Sierpień 11, 15:00

Wybierz też rycerzy i do ataków, ja zwykle ostateczny atak wykonuje zbrojnymi:)
xXx - 10 Sierpień 11, 17:47

Eeetam , daje rade beznich na luzie ;) ale dzieki.
Elmo - 15 Sierpień 11, 12:56
Temat postu: Re: Kto najlepszy ? ;|
xXx napisał/a:
Witam, mam pytanie . Kto według was jest najlepszy ? : Kusznik,Lucznik,ArabskiLucznik,Konny. Ja jestem znany z tego , ze robie kusznikow i tarcze. Ale niewiem czy tego nie zmienic...



Prosze o odpowiedzi ; ] Z gory dziekuje ^^


To najlepsze połączenie jeśli chodzi o obronę.
Więc nie masz co zmieniać , kusznicy z tarczami ustawią się jeszcze lepiej jeśli je "zgrupujesz". Ctrl+1 Ctrl+2. Następnie wciskasz 1 kursorem na wieże 2 to samo. Tarcze będą wtedy bardziej chronić kuszników tzn. będą stali przy kusznikach. A bez tego "zgrupowania" rzadko wychodzi żeby tak się ustawili . ;-)

Albin25 - 17 Sierpień 11, 20:22
Temat postu: Kto jest leszy Krzyżacy czy Arabowie
:?: Kto jest lepszy . O dlugiego czasu zastanawiam się jakim rodzaj żołnierzy lepiej sprawdza się w niżej wymienionych aspektach.
1-Obrona zamku
2-Atak na zamek Krzyżakow
3-Atak na zamek Arabów
4-Ekonomia
5-Zapotrzebowanie na jedzenie.
Prosze o szybkie udzielenie odpowiedzi.

Tay - 17 Sierpień 11, 20:28

1:
Kusznicy + balisty + mangonele
2 i 3:
HA + asassyny
4 - ekonomika, czyli co?
5 - przecież wojsko nie je... chyba :D

Lord Smerf - 17 Sierpień 11, 20:46

1.Wszystko, co strzela - łucznicy(arabscy i europejscy), kusznicy i machiny. Czasem przyda się patrol HA.
2.Katapulty, trebusze, HA, asasyni, palkarze, czasem nawet rycerze.
3.To samo... Ze wskazaniem na grupę rycerzy przy zamkach Kalifa i bodajże Wezyra.
4.Łat?
5.Wojska nic nie jedzą... Oczywiście tak naprawdę to grabią okoliczne wioski, które są za małe, żeby zamieszczać je na mapie.

Wily925 - 24 Sierpień 11, 09:34

Ja robię kuszników do obrony zamku i arabskich łuczników, i tak jak tu koledzy mówią łuczników na koniu do ataku. :-)
mroczny38 - 25 Sierpień 11, 20:19

Ja raczej robie tak: kuszników i łuczników (nie ważne jakich po prostu żeby byli) także dodatkowo robie mangonele i balisty. To jest moja obrona. Do ataku: robie z 150 HA i 75 tarcz, 20 katapult, 100 pałkarzy i dodatkowo 50 pikinierów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group