StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Gra sama się wyłącza

Makbet - 28 Lipiec 11, 14:50
Temat postu: Gra sama się wyłącza
Witam wszystkich :) Mam dziwny problem z grą na multi. Bardzo często gdy zabijam wrogiego lorda to gra się wyłącza i pojawia się raport o błędach,czasem dzieje się tak w momencie gdy jednostki walczą. A to nie przypadek bo tam stało się juz ponad 10 razy.Gre reinstalowałem juz kilkanascie razy i dalej to samo

Proszę o pomoc

DonKamillo - 28 Lipiec 11, 22:33

Jakieś błędy przy instalacji, w kopii gry. Zainstaluj SHC z innego źródła i powinno działać. Jeśli masz oryginalną wersję to masz prawo ściągnąć legalnie np. z warezu.
Makbet - 29 Lipiec 11, 01:14

Dzieki za zainteresowanie tematem
Tak, mam orginalną grę.I to dziwine bo wczesniej wszystko działało idealnie.. Ale spróbuje zrobic tak jak mowisz.

DonKamillo - 29 Lipiec 11, 08:59

Tak się zdarza, może jakaś rysa na płycie albo coś i się źle instaluje, z jakimś plikiem problem. Gra jest mała wagowo więc najlepsza opcja to ściągnąć inną kopię i instalować z innego źródła.

Innej możliwości nie widzę.

Makbet - 19 Sierpień 11, 03:21

Udało mi się rozwiązac problem.Zainstalowałem gre od nowa i działa. Gra wyłączała sie ponieważ pobrałem paczkę map do multi i przez to gra muliła co prowadziło do wyłączania gry.Dzisaj grałem grę prawie 3 godziny praktycznie non stop sieka i błąd nie wyskoczył żaden . Dzieki raz jeszcze i mozna zamknąc :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group