StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Ciekawy mod (SH:C)

Rahnen - 26 Lipiec 11, 09:35
Temat postu: Ciekawy mod (SH:C)
Znalazłem na tej stronie dosyc ciekwy mod który zmienia klimat pustynny na europejski (tak jak w SH), Przetestowałem ten mod, są w nim błędy w budynkach ale jeżeli ktos jest zainteresowany może pobierać.
Strongholder123 - 31 Sierpień 11, 14:27

EJ TO MI ROZWALIŁO GRE MASZ MI NATYCHMIAST DAĆ TWÓJ FOLDER GM!!!! JAK MAM TERAZ GRAĆ SKORO MNIE WYRZUCA PRZE ŁADOWANIU!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Ostrzeżenie przyznane.
- Kacper

Artxt123 - 31 Sierpień 11, 22:04

Zainstaluje grę od nowa i będzie wszystko dobrze.
Tay - 31 Sierpień 11, 22:46

Strongholder123 napisał/a:
MASZ MI NATYCHMIAST DAĆ TWÓJ FOLDER GM!!!!


Po tak uprzejmej prośbie na pewno każy zaraz wyśle Ci swój folder. Ogarnij się, najwyżej będziesz musiał przeinstalować grę, straszna tragedia...

Rahnen - 1 Wrzesień 11, 06:34

Ja na wszelki wypadek zrobiłem sobie kopię folderu GM (Orginalnego) Ja nie mam już tego modu :-)
Strongholder123 - 1 Wrzesień 11, 15:57

Ba...ba....baba bardzo przepraszam troche mnie poniosło ale miałem RIP-a i już się go nie da zainstalować :( ake tak ...tttt...ak....tak bardzo proszę bo bez Cruska nie wytrzymam a...aa.a.a. na do ...doo..do.do dodatek tworzę moda więc bardz..dzo proszę


ps. STRONGer a tobie działał ten mod?

Rahnen - 1 Wrzesień 11, 16:39

Tak, mi działał.

PS. To nie moja wina że gra przestała ci działać, powinieneś wiedzieć że ściągając mod czy inne pliki robisz to na własne ryzyko, jeżeli boisz się że mod zepsuje ci grę to poprostu go nie ściągaj, a nie żądaj od userów plików. Co do GM to ci go wkleję ale narazie jestem na komórce.

Tay - 1 Wrzesień 11, 16:45

Strongholder123 napisał/a:
ale miałem RIP-a

Regulamin, pkt. 7.

Rahnen - 1 Wrzesień 11, 17:10

Tay napisał/a:
Strongholder123 napisał/a:
ale miałem RIP-a

Regulamin, pkt. 7.


Propagowanie piractwa jest zabronione ale
posiadanie gry pirackiej jest chyba dozwolone.

Strongholder123 - 1 Wrzesień 11, 17:28

Bardzo ci dziękuję ale jaką masz wersję cruska?
Maciek - 2 Wrzesień 11, 10:42

http://stronghold.heaveng...php?fileid=4779

Wersja poprawiona bez błędów z budynkami i w środowisku. Co więcej gra nie wywala przy ładowaniu. Sam gram na tym modzie i go polecam.


PS: Strongholder123 - Ściągnij wersję poprawioną i zamień pliki w folderze GM i voila! Będzie ci działało.

Strongholder123 - 2 Wrzesień 11, 16:15

Dzięki teraz nie wyłącza z tym modem :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group