StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Trudniejsi przeciwnicy

Rahnen - 24 Lipiec 11, 21:11
Temat postu: Trudniejsi przeciwnicy
Czy dałoby się jakoś utrudnić przeciwników komputerowych? Bo gra w skirmishu wydaje mi się coraz łatwiejsza.
DonKamillo - 25 Lipiec 11, 10:21

Jak rośnie Twoje doświadczenie w grze to musi stawać się coraz łatwiejsza. Możesz spróbować SHC: E, tam masz więcej jednostek i chyba to trochę utrudnia.

Ale ja i tak polecam multiplayer, tam masz najtrudniejszych przeciwników. Nawet bardzo słaby gracz-człowiek jest dużo lepszy od schematycznego bota więc gra jest po prostu ciekawsza.

Rahnen - 25 Lipiec 11, 15:22

DonKamillo napisał/a:
Jak rośnie Twoje doświadczenie w grze to musi stawać się coraz łatwiejsza. Możesz spróbować SHC: E, tam masz więcej jednostek i chyba to trochę utrudnia.

Ale ja i tak polecam multiplayer, tam masz najtrudniejszych przeciwników. Nawet bardzo słaby gracz-człowiek jest dużo lepszy od schematycznego bota więc gra jest po prostu ciekawsza.


Na multipalyerze nie moge grać bo mam Warchesta a na GR prawie wszyscy mają zwykłego Kruska :-/

A czy może za pomoca AIV editor można utrudnić przeciwnika np. postawić więcej warsztatów i domów

Maciek - 3 Wrzesień 11, 11:14

Oczywiście że można tak zrobic, ale wtedy np. trzeba postawic botowi więcej chat co = więcej żarcia jest u niego zjadane. Natomiast boty robią określoną ilośc budynków żywnościowych więc trudniej byłoby mu to wykarmic. W ten sposób spadałaby mu popularnośc przez co byłby jeszcze łatwiejszy do zniszczenia :-D
Rahnen - 3 Wrzesień 11, 12:20

Chodziło mi o utrudnienie a nie ułatwienie przeciwników, a po za tym ten temat jest już od dawna nieaktywny.
jankes1124 - 3 Wrzesień 11, 15:57

STRONGer napisał/a:
Chodziło mi o utrudnienie a nie ułatwienie przeciwników, a po za tym ten temat jest już od dawna nieaktywny.



maciekolos wyjaśnił Ci dlaczego bez sensu jest takie ulepszanie ;) Bo starając się ulepszyć jeszcze pogorszysz sprawę ;D

Rahnen - 3 Wrzesień 11, 19:02

Dla mnie jednak jest sens ulepszania.

Do Moderatorów: Proszę o zamknięcie tematu gdyż uzyskałem odpowiedź na moje pytanie i nie widzę sensu by nadal w nim pisano.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group