StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - [mapa] Problem

Anonymous - 28 Czerwiec 11, 09:54
Temat postu: [mapa] Problem
Mam takie jeden problem, w sprawie edytowanie mapy. Chodzi mi tu o:

- Jak dac powtarzanie inwazji? (Jak w mojej mapie dałem na jedna inwazję powtorzenie 10 razy to mi sie nie powtarzała:(
- Chodzi mi zdobywanie zamku. jak zrobić by zdobyć wrogi zamek po wyeleminowaniu wojsk broniących?
- Dało by sie zrobić cos takiego by móc dac zabicie lordów ale odzielnie? np. Zabij Węża, Zabij Wieprza.

Proszę o szybką pomoc!

przemusio - 28 Czerwiec 11, 10:40

Jeśli chodzi o drugi podpunkt to trzeba ściągnąć gotowca/ przerobić pierwszą misję historyczną odpowiednim programikiem.
Ostatni chyba nie do końca rozumiem ;)

Siwy - 28 Czerwiec 11, 12:52

Powtarzanie inwazji ustawia sie zeby powtarzalo co ile miesiecy a nie ile razy. Jak chcesz wal;nac kilka takich samych inwazji pod rząd musisz je ręcznie wstawić.
Aragorn - 28 Czerwiec 11, 19:17

A ja mam problem z czymś na kształt 3 punktu. Mianowicie ustawiłem w edytorze cele:
Wrogi lord zabity
Brak wroga na mapie
Wykonałem cele, fajnie, ale coś nie wygrywam. Patrzę na cele, a tam zamiast tych dwóch:
Zabij Wieprza
Co z tym zrobić?

A na pytanie odpowiedzi nie znam.

Baron Von Rychu - 29 Czerwiec 11, 21:50

Musiałeś ustawić w warunkach wygranej zabicie Twoich jednostek albo lorda i takie jaja wychodzą. Raz zrobiłem ze miałem Zabij Węża Wilka i Wieprza na jednej mapie tyle ze cele były wypełnione dopiero jak zabili mi ludzi i lorda. Jeśli chce się żeby działały poprawnie to trzeba będzie edytować misje z kampanii.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group