StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 3 - Kto jest na okładce

MaxMacior - 13 Czerwiec 11, 21:35
Temat postu: Kto jest na okładce
Słuchajcie, jak myślicie kto to jest na okładce SH:3? Ja uważam że to (już stary) Sir Długoręki.
A wy jak myślicie? Może to jakiś potomek czy coś?

Ponieważ jest już po premierze więc zamykam temat. Tak, to rzecz jasna Wilk. ;) Crux

Lord Smerf - 13 Czerwiec 11, 22:06

Na okładce jest Wilk, gdzieś o tym pisali goście z FF.

Jak dla mnie to temat to zamknięcia.

MaxMacior - 14 Czerwiec 11, 13:23

Lord Smerf napisał/a:
Na okładce jest Wilk, gdzieś o tym pisali goście z FF.

Jak dla mnie to temat to zamknięcia.

Każdy ma swoje skojarzenia,i chciałbym je poznać. Ja pozostaje przy swoim (jak Kolumb).

Percival - 14 Czerwiec 11, 13:34

To napewno jest wilk - to ten sam co na tym obrazku http://a1.twimg.com/profi...olf_picture.jpg tylko z hełmem. Obrazek ten pochodzi z twittera wilka, więc nie mam żadnych wątpliwości.
Erek - 14 Czerwiec 11, 14:49

Na 100% na okładce jest Wilk tylko po 10 latach. ;-)

PS. Temat jest bez sensu (dla mnie to rodzaj spamu, nie dziwiłbym się gdyby ktoś powiedział że spamujesz :P ), i gotowy do zamknięcia. :/

Lord Smerf - 14 Czerwiec 11, 15:47

MaxMacior napisał/a:
Każdy ma swoje skojarzenia,i chciałbym je poznać. Ja pozostaje przy swoim (jak Kolumb).

Skoro FF napisało, że to Wilk, to nie ma o czym dyskutować. Oni chyba najlepiej wiedzą, kogo wizerunek dają na okładkę własnej gry.

przemusio - 14 Czerwiec 11, 18:03

ErekG70 napisał/a:
(dla mnie to rodzaj spamu, nie dziwiłbym się gdyby ktoś powiedział że spamujesz :P )


Proszę bardzo, ten temat to spam (nie mogłem się powstrzymać :D )

Elmo - 20 Czerwiec 11, 15:10

Percival napisał/a:
To napewno jest wilk - to ten sam co na tym obrazku http://a1.twimg.com/profi...olf_picture.jpg tylko z hełmem. Obrazek ten pochodzi z twittera wilka, więc nie mam żadnych wątpliwości.



Nie sądzę żeby ten "dziadek" był podobny do wilka :lol: .

Percival - 20 Czerwiec 11, 19:50

No wiesz, 10 lat jednak jakąś różnicę w wyglądzie robi. Do tego wilk zbytnio o siebie nie dba i stąd mamy tego "dziadka".
Artxt123 - 20 Czerwiec 11, 22:39

Ja jestem ciekawy co Wilk przez te 10 lat robił i czy Sir Długoręki jeszcze żyję?
Warso - 30 Lipiec 11, 09:10

Oczywiscie ze na obrazku widnieje Wąż. Przeciez to on miaol opaske na oku :D
fubu35 - 3 Sierpień 11, 14:03

Sygnet wilka czy jak to tam nazwać na napierśniku.Z twarzy nawet wygląda jak wilk.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group