StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - Problem w zapisywaniu gry i map

Aragorn - 22 Kwiecień 11, 09:34
Temat postu: Problem w zapisywaniu gry i map
Witam.
Od pewnego czasu mam problemy z zapisami zarówno w SH jak i SHC, mianowicie wyskakuje mi okienko zapisywania, wszystko niby jest jak należy, ale jednak nie zapisuje, zapisu po prostu nie ma, a przy nadpisanej grze pozostaje taki, jaki był. Jednak to jet najmniejszy problem. Siedziałem kilka godzin w edytorze map SH1, zapisałem (wcześniej jeszcze kilka razy), wychodzę i postanowiłem sobie jeszcze coś sprawdzić. Niewiele brakło, a bym komputer przez okno wyrzucił! Już wiadomo co się stało? Oczywiście! KILKA GODZIN PRACY NIE RACZYŁO SIĘ ZAPISAĆ!!! Dlatego piszę tutaj i proszę o pilną pomoc.

Lowcakur - 22 Kwiecień 11, 10:52

Reinstal dobry na wszystko. Skopiuj wszystkie mapki/ saevy do folderu na pulpicie, i zrob reinstal gry.
DonKamillo - 22 Kwiecień 11, 11:14

J/w reinstall. Może coś Ci się w folderach, nazwach pomieszało i nie może się zapisać bo nie ma odpowiedniego folderu na dysku. Skopiuj same mapy i save i odinstaluj wszystko, usuń pozostały folder po grze i zainstaluj ponownie.
Aragorn - 30 Kwiecień 11, 16:51

Problem chyba nie polega na złej nazwie folderu, wtedy chyba w ogóle by nie zapisywało, a to zapisuje wtedy, kiedy mu się podoba :evil: !
patol - 7 Styczeń 12, 19:27

witam poradził sobie ktoś z tym problemem z zapisywaniem?ja mam ciągle ten sam probklem i niewiem co mam zrobić a bardzo chce się grać :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group