StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Trudniej czy łatwiej

Droździak - 15 Marzec 11, 17:57
Temat postu: Trudniej czy łatwiej
Jak gracie na multi to wolicie "łaskawsze" plansze czy robicie własne?

Ja gam na takich że niedaleko siedziby każdy ma kamienia na 2 kamieniołomy i to wszystko.Sądzę że tak jest dobrze bo odwleka moment ukończenia zamków nie do zdobycia...

Mizerykordia - 9 Czerwiec 11, 20:10

Lubię średnio bogate złoża lub krainy dobrobytu. Jednak bardziej od surowców ważniejsza dla mnie jest topografia, która powinna umożliwiać jeździe rozwinięcie pełnego potencjału.
Kupiec Hrupkuw - 10 Czerwiec 11, 07:43
Temat postu: Re: Trudniej czy łatwiej
Droździak napisał/a:
odwleka moment ukończenia zamków nie do zdobycia...

Na multi nie ma możliwości zrobienia zamku nie do zdobycia, a po za tym nie robi się tam nawet wież z łucznikami tylko produkuje się uniwersalnych w natarciu i obronie konnych łuczników z tarczami, najlepszą obroną jest atak.
Mizerykordia napisał/a:
Jednak bardziej od surowców ważniejsza dla mnie jest topografia, która powinna umożliwiać jeździe rozwinięcie pełnego potencjału.

Mapy na multi nie przedstawiają żadnych krajobrazów, to po prostu płaskie kwadraty z określoną ilością surowców.

Mizerykordia - 10 Czerwiec 11, 08:44
Temat postu: Re: Trudniej czy łatwiej
Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Mapy na multi nie przedstawiają żadnych krajobrazów, to po prostu płaskie kwadraty z określoną ilością surowców.


Niektórzy grają też w podstawowe mapy z Crusadera, a w tych teren ma już znaczenie.

MaxMacior - 10 Czerwiec 11, 14:44

Mizerykordia, Kupiec Hrupkuw ma częściowo racje, bo tylko nieliczni grają na mapach podstawowych SH:C. No ale jednak grają
Kamil - 10 Czerwiec 11, 20:12

Ja najczęsciej gram na mapie gdzie jest miejsce na 2 kamieniołomy i jedną kopalnie żelaza, troche drzewek i troche miejsca na farmy :)
Mulcyn - 19 Sierpień 11, 00:17

Najbardziej lubie mapki niestandardowe w których mam dużo surowców ale nie do przesady , przede wszystkim bliska dostępność kamienia i żelaza taką mapą jest np the contest .
Elmo - 20 Sierpień 11, 10:42

Kamil napisał/a:
Ja najczęsciej gram na mapie gdzie jest miejsce na 2 kamieniołomy i jedną kopalnie żelaza, troche drzewek i troche miejsca na farmy :)



Dwa kamieniołomy i jedna kopalnia żelaza? :-D
Może i taka jest , ale nie znam, chyba że chodziło Ci o low res lecz tam są 2 kopalnie żelaza i 1 kamieniołom ;-) .

jankes1124 - 20 Sierpień 11, 15:10

Grałem kiedyś na multi z siwym, forikiem, kamilsoonem, ale było obojętne jaką mape wybieraliśmy ;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group