StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Najlepsza/ulubiona jednostka w Stronghold Crusader

Elite - 26 Marzec 09, 20:03

HA

Spróbuj unikać tak zdawkowych odpowiedzi. W przyszłości mogą one zostać potraktowane jako spam.
- Bordinio


Przeciez HA to konnica... Watpie ze to zdawkowe tymbardziej, ze reputacja tej jednostki mowi sama za siebie.

Swoja droga co za geniusz nie umiescil jej w ankiecie;p

Dzyl - 30 Marzec 09, 13:55

Ja najbardziej lubię wojowników i arabskich konnych łuczników.Wojownicy są dość tani i silny.Jedyną ich wadą jest to że wolno się poruszają.A łucznicy konni są szybcy i dość dobrzy :D
Driller - 30 Marzec 09, 16:38

Mi najbardziej się podobają asasyni :P Nieźle można wroga nimi zaskoczyć
cesarz matthew - 30 Marzec 09, 19:01

ale w tym temacie jaka jest ulubiona i najlepsza jednostka nie mowisz ze podobaja sie ci mi tez moze podaba sie podpalacze i mozna szybko podpalic wroga ale nie jest moja ulubiana
Driller - 30 Marzec 09, 19:17

Ja rozumiem jako ulubioną tą jednostkę, którą mi się fajnie gra, a asasyni właśnie tacy są :P A najlepszej jednostki nie ma imo, zawsze się znajdzie jakaś lepsza, zależy od sytuacji.
Elite - 30 Marzec 09, 19:20

Czemu sa tutaj wymienione jednostki z samej tylko podstawki?;D
Driller - 30 Marzec 09, 19:34

Niech autor tematu odpowie na to pytanie :P Ja też się dziwie czemu arabów nie ma :-D
jankes1124 - 2 Kwiecień 09, 15:29

Uwielbiam wszystkie jednostki, zarówno angielskie jaki arabskie, ale jak dla mnie to pikinier i wojownik są najlepszą rzezią do zdobycia zamku. Czasami stosuje jeszcze pałkarzy jako szybki szturm np. na zniszczenie budynków w oazie, czy kamieniołomów. Te 3 jednostki uważam za najlepsze( jak dla mnie). Oczywiście nie oznacza to, że innych nie stosuje.
Percival - 18 Kwiecień 09, 13:02

Wg mnie najlepsi są rycerze. Fakt, że lorda nie zabiją, ale poza tym to są najbardziej skuteczni.
Acrobot - 18 Kwiecień 09, 14:10

Ja nie raz zabiłem rycerzami lorda
Dzyl - 18 Kwiecień 09, 14:18

W jaki sposób ? Przecież oni nie mogą wejść do siedziby.
speeder11 - 18 Kwiecień 09, 15:02

Lord czasami sam wychodzi ;p
Acrobot - 18 Kwiecień 09, 15:54

speeder11 napisał/a:
Lord czasami sam wychodzi ;p


dokladnie :-)

speeder11 - 18 Kwiecień 09, 17:24

Tak jak mój chyba w grze z Luciakiem ;p
DonKamillo - 18 Kwiecień 09, 18:05

Ale jak wychodzi z siedziby to mozna go z powrotem cofnąć...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group