StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Silkroad online (Jedwabny szlak)

Szeryf99 - 26 Luty 11, 16:26
Temat postu: Silkroad online (Jedwabny szlak)
Zauważyłem, że nigdzie tutaj nie ma o tej świetnej grze artykułu, więc postanowiłem go założyć.

Jest to jedna z niewielu gier Mmorpg, w której mamy tak dużą różnorodność klas oraz postaci, którymi możemy grać. Rozpoczynając nasza przygodę w świecie Silkroad zaczynamy od wybrania strony, po której się opowiemy. Mamy do wyboru Europejczyków oraz Azjatów w zależności od strony nasz późniejszy rozwój będzie przebiegał całkowicie inaczej.

Europejczycy – grając tą nacją będziemy mieli do wyboru bronie takie jak kusze łuki, rapiery, miecze i wiele innych rodzaj wyposażenia odpowiadającym klimatom średniowiecznej Europy. Klasy, którymi będziemy poruszać się po świecie różnią się od tych po stronie azjatyckiej:
Wojownik, Rogue ,Wizard, Bard, Cleric, Warlock oto wszystkie jakimi możemy grać, każda z nich jest inna każda preferuje inny styl walki i każda jest mistrzostwem w swoim stylu.

Azjaci – tu zaś wszystko toczy się w klimacie azjatyckich sztuk walk i legend z dawnych czasów. Twórcy gier postanowili połączyć karate i wiele innych stylów walki wschodu w poszczególnych klasach dodając im oczywiście nadprzyrodzone moce, które wyróżniają nasze postacie, są to między innymi, archer (bowman), blader, swordman (nuker), spearmen, glavier.
Oprawa graficzna w grze nie jest może cudem, ale mimo tego cieszy oczy. Wszelkie minusy rekompensuje spora grywalność, masa polaków na serwerze oraz całkowity brak opłat.

Sam mam 63lvl i 16lvl wizzarda (czarodzieja).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group